Match tracker – alternatywa dla transmisji na żywo u bukmachera

Transmisje na żywo są funkcjonalnością, która oferowana jest obecnie przez kilku bukmacherów w Polsce. Obecnie konkurencja na rynku bukmacherskim jest tak duża, że wszystkie firmy bukmacherskie, którym zależy na zdobywaniu zaufania wśród swoich graczy, musi jak najwięcej inwestować w innowacyjne funkcjonalności. Bez tego osiągnięcie sukcesu na rynku bukmacherskim jest niemożliwe. W dzisiejszym artykule pokrótce omawiamy transmisje live oraz przedstawiamy alternatywę, czyli match tracker.

match tracker na żywo
Co to jest match tracker i czy może być alternatywą meczów online?

Transmisje na żywo – jak to działa? 

Transmisje na żywo ma na ten moment tylko czterech polskich legalnych bukmacherów online. O ile transmisje na żywo zawsze łączą się z dostępnością zakładów live, tak dostępność zakładów live nie zawsze łączy się z dostępnością transmisji w formacie na żywo. W tej chwili tylko cztery firmy bukmacherskie oferują swoim klientom transmisje live – w tym gronie znajduje się Fortuna, STS, forBET oraz firma bukmacherska Betclic.

Najlepszą ofertę pod względem transmisji na żywo proponują swoim graczom bukmacherzy STS oraz Fortuna. Jest to uwarunkowane przede wszystkim dużą liczbą oferowanych transmisji dopasowaną do potrzeb i oczekiwań typerów. Znajdziemy tam mecze piłki nożnej, siatkówki, tenisa czy hokeja. Każdy z pewnością znajdzie tam taką transmisję, która w pełni wpisze się w jego potrzeby i oczekiwania. Oczywiście, obaj bukmacherzy mają także swoje wady.

Fortuna na przykład zmusza swoich typerów, którzy chcą korzystać z usługi transmisji na żywo, aby zainstalowali wtyczkę o nazwie Adobe Flash Player. Bez to oglądanie transmisji na żywo w Fortunie staje się całkowicie niemożliwe. Z kolei dużą wadą transmisji w STS jest fakt, iż bukmacher ten nie posiada licencji, która zezwalałaby mu na transmitowanie polskiej Ekstraklasy. Okazuje się jednak, iż istnieje alternatywa dla transmisji na żywo u bukmacherów. Chodzi tutaj o match tracker. 

Nowy bonus bez depozytu w STS online 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Match tracker – co to takiego? 

Bardzo popularną alternatywą dla stramingu, która dostępna jest u zdecydowanej większości firm bukmacherskich, jest match tracker bądź live tracker. Jest to usługa, która jest połączeniem komentarza w formie tekstowej w wizualizacją graficzną wydarzeń dziejących się na boisku. W porównaniu z opcją transmisji na żywo, legalni bukmacherzy dają dostęp do tej funkcji wszystkim użytkownikom. Nie jest konieczne posiadanie jakichkolwiek środków na koncie czy nawet zarejestrowania się u bukmachera. Wystarczy, że odwiedzimy stronę internetową danej firmy bukmacherskiej oraz klikniemy w interesujące nas spotkanie. 

Wśród bukmacherów z najciekawszą ofertą match trackerów znajduje się przede wszystkim Totolotek oraz STS. Polski bukmacher STS ma bardzo dużą liczbę spotkań, które dodatkowo wyróżniają się niezwykle starannie przygotowanymi wizualizacjami. Z kolei Totolotek ma rozbudowane wizualizacje graficzne z komentarzem tekstowym za sprawą opcji o nazwie Livecentre. Dużym minusem jest jednak fakt, iż liczba transmisji relacjonowanych w ten sposób na ten moment jest niezbyt dużo. Miejmy jednak nadzieję, że już wkrótce się to zmieni. 

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button