Transmisje na żywo w internecie

Zakłady bukmacherskie cieszą się w ostatnim czasie w Polsce coraz większą popularnością. Nic dziwnego – co i rusz powstają nowe firmy bukmacherskie, które zwabiają do siebie nowych klientów licznymi promocjami oraz bonami. W dzisiejszych czasach same akcje bonusowe to jednak nie wszystko – aby zwabić do siebie klientów, bukmacherzy muszą jeszcze inwestować w innowacyjne rozwiązania, dzięki którym będą w stanie przekonać do założenia u siebie konta szerokie grono odbiorców. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań są transmisje na żywo. W poniższym artykule tłumaczymy, czym są transmisje na żywo oraz opisujemy, którzy polscy legalni bukmacherzy online posiadają je w swojej ofercie.

mecze na żywo w internecie
Transmisje na żywo w internecie – szybko i legalnie

Transmisje na żywo – co to takiego?

Transmisje na żywo to wyjątkowo atrakcyjna funkcjonalność, dzięki której można oglądać transmisje z obstawionych przez siebie rozgrywek na stronie danego bukmachera i to oczywiście legalnie. Można to robić zarówno na urządzeniach dekstopowych jak i na urządzeniach mobilnych. W tej chwili transmisje na żywo w swojej ofercie mają bukmacherzy tacy ja Fortuna, forbet oraz STS.

Transmisje na żywo w Fortuna – najważniejsze informacje

Transmisje na żywo u bukmachera Fortuna cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem. Uwarunkowane jest to tym, że bukmacher ten posiada niezwykle szeroką ofertę transmisji na żywo – można nawet pokusić się o stwierdzenie, że pod względem transmisji na żywo jest on swego rodzaju potentatem. W ofercie Fortuny codziennie można znaleźć szereg kilkudziesięciu wydarzeń sportowych – mowa tutaj na przykład o meczach piłki nożnej, turniejach snookerowych i tenisowych, najważniejszych ligach hokeja, koszykówki oraz siatkówki. Nie zawiodą się także fani zawodów e-sportowych – rozgrywki tego typu również są w ofercie transmisji na żywo bukmachera Fortuna. 

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta bukmachera Fortuna w zakresie transmisji na żywo zawiera najważniejsze ligi europejskie – mowa tutaj o ligach takich jak Serie A, La Ligua, Ligue 1 oraz o polskiej Ekstraklasie – fani naszych polskich klubów z pewnością będą bardzo usatysfakcjonowani. Na plus bukmachera Fortuna w zakresie transmisji na żywo działa również fakt, że ich jakość stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Dzięki temu z pewnością nikt nie powinien mieć jakichkolwiek problemów z oglądaniem na swoim urządzeniu tych transmisji.

Dużym minusem jest jednak to, że przy oglądaniu transmisji za pomocą urządzenia dekstopowego nie jest możliwe uruchomienie pełnego ekranu. Funkcja pełnego ekranu, czyli full screen, jest dostępna wyłącznie na urządzeniach mobilnych – miejmy nadzieję, że funkcja full screen pojawi się również niedługo na urządzeniach dekstopowych takich jak np. komputery. 

Co należy zrobić, by móc oglądać transmisje na żywo u bukmachera Fortuna? Warunki ustanowione przez firmę są naprawdę bardzo proste do spełnienia. Aby oglądać transmisje na żywo w Fortuna, należy posiadać dodatnie saldo swojego konta bukmacherskiego oraz w ciągu ostatnich 7 dni posiadać jeden zagrany kupon bukmacherski. 

Transmisje na żywo w STS – najważniejsze informacje 

STS to kolejny z bukmacherów, który posiada w swojej ofercie transmisje na żywo. Warto zauważyć, że stara się on podążać ścieżką wyznaczoną przez bukmachera Fortuna. W tym celu umożliwia on grającym oglądanie również bardzo dużej liczby transmisji na żywo. Jakość tych transmisji również jest bardzo wysoka, co należy uznać za duży plus.

W dostępnych transmisjach można wymienić na przykład najważniejsze ligi europejskie – Serie A, La Liga, Bundesliga oraz Ligue 1. Są tam również mecze z ligi amerykańskiej NHL i NBA. Ponadto można również obstawiać wydarzenia snookerowe oraz tenisowe. W tej chwili Polski bukmacher STS nie umożliwia niestety oglądania transmisji na żywo z polskiej Ekstraklasy – miejmy nadzieję, że już wkrótce ta sytuacja ulegnie zmianie.

Co należy zrobić, by móc oglądać transmisje na żywo w STS? To bardzo proste – wystarczy, że założymy oraz aktywujemy u tego bukmachera konto. Warunki te są naprawdę bardzo proste do spełnienia.  

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button