Jak działa zakład bez ryzyka u bukmachera?

Fajne jest to, że na rynku zakładów wzajemnych w Polsce naprawdę nie brakuje sporej konkurencji. Możesz zatem zdecydować się m.in. na przeróżne podmioty. Jednym z najbardziej popularnych jest STS. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje np. zakład bez ryzyka. Jakie są formalności, aby można było w praktyce skorzystać z tej opcji? Jak potem użyć zakład bez ryzyka?

Jak działa zakład bez ryzyka u bukmachera
Jak działa zakład bez ryzyka u bukmachera?

Najpierw musisz się zarejestrować…

To pierwsze zadanie, które trzeba wykonać. Na szczęście STS rejestracja przebiega szybko i bardzo sprawnie. Co najważniejsze, zakładanie internetowego konta odbywa się zgodnie z przepisami. W końcu ta firma bukmacherska ma wszystkie papiery, by móc oferować zakłady wzajemne online na terenie naszego kraju. W trakcie zakładania konta nie możesz zapominać o jednej, bardzo ważnej rzeczy. Chodzi o to, by wpisać STS kod promocyjny we właściwe pole. Jest to ważne. Bez tego nie otrzymasz potem zakładu bez ryzyka do 100 PLN itd. Należy dodać, że pole na STS kod promocyjny BETONLINE jest w pierwszym okienku (zaraz po uruchomieniu rejestracji). Znajduje się ono zaś pod miejscem, gdzie można wpisać numer telefonu komórkowego. Wykonanie rejestracji to pierwszy krok. Pamiętaj, by wszystko wpisywać dokładnie i na spokojnie. Nie musisz się tutaj nigdzie spieszyć. Co ważne, STS rejestracja jest dostępna tylko dla osób, które w chwili wykonywania tego zadania mają minimum 18 lat.

Jak można wpłacić pieniądze do STS?

Możesz np. skorzystać ze swojego konta bankowego. Jest to przywilej gwarantowany przez legalne firmy bukmacherskie. Takie podmioty współpracują bowiem z instytucjami bankowymi. Do wyboru są także m.in. karty kredytowe. Coraz więcej osób z nich korzysta. Jak się okazuje, możesz przy ich pomocy realizować np. transakcje finansowe w obrębie firm bukmacherskich. Do dyspozycji zainteresowanych Klientów są także kody Paysafecard, czy portfele internetowe.

ZOBACZ: Ranking bukmacherów

Jaki zakład bez ryzyka jest oferowany?

Obecnie (stan na 20 marca 2023 roku) możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Jak zarejestrujesz się i wpłacisz pieniądze, to ten wariant będzie dla Ciebie dostępny. Potem możesz zagrać zakład. Jeśli przegrasz, to otrzymasz od STS zwrot nawet do 100 PLN.

5 / 5. Ocen: 6

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button