Bwin – poznaj bukmachera i jego najnowszy kod promocyjny 

Co jakiś czas na rynku zakładów wzajemnych w Polsce pojawiają się zupełnie nowe podmioty hazardowe. Warto zaznaczyć, że do działania na terenie naszego kraju szykuje się Bwin. Czy jednak w tym momencie (stan na 1 września 2022 roku) ta firma hazardowa jest legalna? Postanowiliśmy to dokładnie sprawdzić. Przeczytaj również o oferowanych bonusach i o tym, co na co dzień jest do obstawiania w tej firmie hazardowej…

Czy obecnie Bwin jest legalny? Jaki kod promocyjny oferuje?

Aby dokładnie sprawdzić ten aspekt, warto wejść na https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Jest to portal internetowy, który stale aktualizuje zmiany zachodzące na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Obecnie (mamy początek września 2022 roku) Bwin nie posiada jeszcze licencji wystawionej przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Pojawia się jednak coraz więcej głosów, że niedługo będzie można już swobodnie wpisać kod promocyjny bwin w czasie zakładania konta. Jak teraz dokładnie przedstawia się sytuacja? Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Bwin nie jest dostępna dla graczy z naszego kraju. Chcieliśmy wejść na stronę tego podmiotu hazardowego, lecz jest ona blokowana. Jeśli ktoś mieszka poza Polską, to jak najbardziej może zdecydować się na tę firmę bukmacherską. Warto być zatem tutaj uważnym, aby nie zrobić czegoś, co w tym momencie jest po prostu niezgodne z polskimi przepisami.

Bwin ma wielu fanów na całym świecie – poznaj ciekawy bonus

Pozostaje mieć nadzieję, że niedługo Bwin upora się ze wszystkimi formalnościami i w końcu dołączy do grona legalnych podmiotów hazardowych, które działają na terenie Polski. Wielu fachowców uważa, że jest to tak naprawdę już tylko kwestia czasu. Warto dodać, że ta firma bukmacherska jest zaś wyjątkowo popularna na całym świecie. Bwin ma wielu Klientów, aczkolwiek nie może to dziwić. Obecnie zainteresowani użytkownicy mogą zainkasować świetny bwin bonus. Wystarczy tylko założyć konto oraz wpisać kod promocyjny. Warto także wpłacić pierwszy depozyt. Co ważne, ta firma bukmacherska jest bardzo doświadczona. Wszak Bwin został założony w 1997 roku. Co ciekawe, tyle samo lat ma STS. Kiedyś wielu Polaków miało swoje konta w Bwin. Wszak ta firma bukmacherska działała na terenie naszego kraju. Wtedy jednak robiła to nielegalnie. Ustawa Hazardowa nie była zaś do końca szczelna. Zmieniło się to kilka lat temu. Bwin próbował co prawda jakoś jeszcze działać w Polsce, ale koniec końców nie miało to żadnego większego sensu. W końcu strona główna tego podmiotu hazardowego była blokowana (mniej lub bardziej skutecznie).

Rozmaite zakłady prematch oraz live

Jeśli Bwin będzie już w 100% legalny, to na pewno typowanie w tym podmiocie hazardowym stanie się sensowne. I to nie tylko ze względu na bardzo hojne bonusy. Dla nowych oraz stałych użytkowników. Dodatkowo można liczyć na znakomitą ofertę. W końcu do obstawiania są m.in. zakłady przedmeczowe oraz live. I to z przeróżnych dyscyplin. Co ważne, gracze mają do dyspozycji wiele zakładów podstawowych oraz dodatkowych.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button