Na jakim typie zakładów sportowych możemy wygrać największe pieniądze?

Na jakim typie zakładów sportowych możemy wygrać największe pieniądze?

Masz już konto w wybranej przez siebie firmie bukmacherskiej? W czasie finalnej selekcji zwracałeś uwagę przede wszystkim na legalność, a dopiero potem na oferowane promocje na dzień dobry? Słuszna postawa. Tym samym zrobiłeś pierwszy krok w kierunku notowania dobrych wyników w podmiotach hazardowych. Teraz najwyższy czas zastanowić się, jak obstawiać. Jakie typy zakładów są szczególnie polecane? Co jest natomiast tutaj od samego początku odradzane?

Dlaczego warto obstawiać single?

W przypadku podmiotów hazardowych możesz zasadniczo zdecydować się na rozmaite opcje. Najlepiej byłoby jednak od samego początku stawiać tak, jak radzą zawodowcy. A są to osoby, które rekomendują single. Jeśli nie wiesz, bo dopiero zaczynasz przygodę z tym działem, to single są kuponami pojedynczymi. Składają się tylko z jednego wydarzenia. Oczywiście najlepsi bukmacherzy umożliwiają taki model typowania. Nie ma zatem przeszkód, by decydować się na granie singli. Do tego trzeba jeszcze dobrać właściwe kursy. Zbyt niskie notowania nie są rekomendowane. W końcu Twoje ewentualne wygrane będą relatywnie słabe. Możesz tak grać i nawet wychodzić na plus. W tym jednak przypadku Twoja skuteczność musi być na bardzo wysokim poziomie. Z drugiej strony wybierane kursy nie mogą być zbyt wysokie. Załóżmy, że zagrałeś wariant 10,00. Twoja ewentualna wygrana pewnie będzie duża. Kłopot jednak polega na tym, że są małe szanse, że uda Ci się finalnie trafić. Dlatego granie singli to jedno. Dodatkowo trzeba umiejętnie dobierać kursy do tego modelu gry.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Ewentualnie możesz zdecydować się na duble

Nie do końca pasuje Ci obstawianie singli? Ok. Można przecież zdecydować się tutaj na coś innego. Każda nowoczesna firma bukmacherska jest zaś przy okazji też uniwersalna. Zawodowcy podpowiadają osobom początkującym, by te zdecydowały się w razie czego na duble. Gdzie można zdobyć takie cenne wskazówki? Warto w tym celu odwiedzać na pewno profesjonalny blog dla typerów. Należy podkreślić, że są tam artykuły dla osób początkujących oraz nieco bardziej zaawansowanych. Dlaczego warto obstawiać zaś właśnie duble? Generalnie są to już kupony akumulowane. Składają się jednak tylko z dwóch wydarzeń. Na kuponie masz zatem zaledwie jeden wariant więcej – w porównaniu do singli. Szansa na dobry wynik jest cały czas spora. A ewentualna wygrana jest oczywiście większa. Tutaj także uczulamy na pewien aspekt… Jeśli chcesz notować dzięki tej strategii porządne wyniki, to musisz zrobić wszystko, by dobierać odpowiednie kursy. Nie obejdzie się też oczywiście bez rzetelnej analizy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jakich zakładów trzeba zaś unikać?

Chodzi o taśmy. Są one stanowczo odradzane przez zawodowców, którzy na co dzień zajmują się zakładami bukmacherskimi. Takie kupony składają się z kilkunastu albo nawet… kilkudziesięciu wydarzeń. Aby wygrać na taśmach wszystkie muszą wejść! Ewentualna wiktoria robi spore wrażenie. Są jednak bardzo małe szanse, że Ci się uda. Lepiej zatem od razu odłożyć na bok takie właśnie strategie, które nie mają żadnego sensu…

5 / 5. Ocen: 1

Firmy bukmacherskie

Back to top button