Betclic legalnie w Polsce

Betclic to bukmacher, którego historia rozpoczęła się w 2005 roku. Wtedy to Francuz Nicolas Beraud razem ze swoim współpracownikiem zdecydował się założyć spółkę. Wkład własny właściciela na początku wynosił 3 miliony euro. Obaj panowie szybko podbili rynek, dzięki czemu już trzy lata po rozpoczęciu działalności prezes spółki zdecydował się sprzedać swoje udziały konsorcjum Mangas Gaming. Otrzymał za to bardzo wysoką kwotę 50 milionów euro – pozostawił jednak sobie 25% udziałów spółki. W tej chwili Betclic jest marką znaną na całym świecie, także w Polsce. Siedziby firmy znajdują się na Malcie oraz na Gibraltarze.

kod promocyjny betclic polska

Betclic w Polsce – czy bukmacher działa w naszym kraju w pełni legalnie?

Betclic to bukmacher, który swego czasu w naszym kraju był niezwykle popularny. Wszystko uległo jednak dużym zmianom w 2017 roku. Wówczas polski Sejm uchwalił znowelizowaną ustawę antyhazardową. Wprowadziła ona szereg znaczących zmian na całym rynku bukmacherskim. Znacząca część zagranicznych firm bukmacherskich ze względu na szereg obostrzeń i ograniczeń zdecydowała się wycofać z Polski. W tym gronie znalazł się również Betclic.

Fani tego bukmachera byli jednak przekonani, że firma powróci i kierowali do niej w tej sprawie apele. Pomogło, ponieważ 23 września 2018 roku Betclic powrócił na polski rynek. Firma stała się znów w pełni legalna za sprawą otrzymanej od Ministerstwa Finansów licencji. Dzięki niej wszyscy gracze z Polski od tej pory mogą zawierać zakłady bez strachu, że mogą ich czekać przykre konsekwencje prawne. 

zakłady bukmacherskie betclic bonus 2020
Legalny bukmacher Betclic oferuje darmowy bonus- Kod promocyjny: KOD550

Oferta bonusowa w Betclic dla nowych graczy 

Nowi gracze zakładów bukmacherskich Betclic nie mogą liczyć na imponujący pakiet bonusów. Bukmacher Betclic woli rozwijać ofertę kierowaną do stałych graczy, zaś tę wobec nowych traktuje nieco „po macoszemu”. Tę opinię potwierdza wielu doświadczonych graczy, którzy wiedzą, która oferta jest wartościowa, a z której nie warto korzystać. Jaką zatem ofertę bonusową dla nowych graczy ma Betclic? 

Cashback 550 złotych, czyli małe co nieco dla nowych graczy w Betclic

Nowi gracze bukmachera Betclic mogą wziąć udział w akcji promocyjnej Cashback 550 złotych (z kodem promocyjnym: KOD550). Polega ona na tym, że można obstawić jeden zakład na dowolnie wybrane mecze, który będzie opiewał na kwotę minimum 200 złotych. Jeśli nasz kupon okaże się przegrany, wówczas dostaniemy zwrot zainwestowanych środków na nasze konto bukmacherskie w Betclic.

Nowy bonus bez depozytu w STS online 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bardzo wielu typerów uważa, że nie jest to oferta, która mogłaby przebić te, które mają dla swoich graczy potentaci tacy jak Fortuna, STS czy Totolotek. Betclic powinien z pewnością popracować nad ulepszeniem oferty bonusowej dla nowych graczy, aby przekonać ich do tego, że warto założyć w Betclic konto. 

Pozostałe promocje, czyli stali gracze mają dużo lepiej

Teraz opiszemy najważniejsze promocje, które kierowane są do wyjadaczy, czyli graczy, którzy od jakiegoś czasu zajmują się już obstawianiem zakładów bukmacherskich w Betclic. Należy przede wszystkim wspomnieć, że oferta dla graczy po rejestracji jest znacznie lepsza od tej dla graczy dopiero rozpoczynających swoją przygodę z Betclic. 

Lepsze Kursy

Lepsze Kursy to promocja dla graczy, która cieszy się wśród zawodników dużym uznaniem. Dzięki niej można obstawiać wybrane kursy na wyjątkowo wysokich stawkach – istnieje zatem wiele okazji do zarobienia sporych sum pieniędzy. Wystarczy tylko nieco sprytu i odwagi. 

Zaproś znajomego – to popłaca

Zaproś znajomego to oferta, która bukmacherowi Betclic się udała. Polega ona na tym, że za zaproszenie do założenia konta swoich znajomych, można uzyskać nawet 100 złotych. Prawda, że brzmi interesująco? Niektórzy gracze jednak zauważają potężny defekt tej oferty. Polega on na tym, że wszystkie osoby, które założą nowe konta, nie uzyskają żadnych profitów.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button