Darmowe promocje bukmachera Fortuna

Zakład bukmacherski Fortuna należy do czołowych przedstawicieli branży bukmacherskiej na polskim rynku zakładów wzajemnych. Firma prowadzi legalną działalność oraz posiada kapitał gwarantujący stabilność finansową, co w opinii ekspertów handlowych wzbudza zaufanie stałych i nowych klientów firmy. Bukmacher Fortuna dokonuje na bieżąco aktualizacji swojej oferty oraz udostępnianych promocji i bonusów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, oraz rynku bukmacherskiego. Silna pozycja bukmachera w środowisku przedsiębiorstw oferujących zawieranie zakładów wzajemnych wynika z ugruntowanej pozycji biznesowej firmy oraz skutecznej działalności marketingowej promującej markę bukmachera Fortuna.

bukmacher fortuna w polsce bonus
Darmowe promocje i bonusy od legalnego bukmachera Fortuna

Promocje bukmachera Fortuna

Jakie darmowe promocje i bonusy oferuje najlepszy w Polsce bukmacher Fortuna? Na jakie dodatkowe korzyści mogą liczyć gracze, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny „BETONLINE”?

Fortuna Klub Plus – promocja polega na zbieraniu punktów za każdy postawiony kupon. Zebrane punkty gracz może zamienić na darmowe bonusy lub kupony. Do Klubu można dołączyć poprzez rejestrację przez stronę internetową lub wypełnienie formularza w punkcie stacjonarnym bukmachera. Gracz może uzyskać maksymalnie 300 pkt dziennie. Specjalnie dla klubowiczów Fortuny organizowane są dedykowane promocje, dzięki którym istnieje możliwość uzyskania dodatkowych punktów FKP.

Mistrzostwa Typerów – głównym celem konkursu jest wyłonienie najlepszego typera roku. Mistrzostwa podzielone są na etapy. W każdym miesiącu gracze mają szansę na nagrody rzeczowe oraz bonusy, podobny jest to konkurs jak w Betclic. Regulamin konkursu przewiduje wyłonienie 50 najlepszych typerów w rankingu ogólnopolskim oraz 5 graczy w rankingach punktów stacjonarnych. Wszyscy wyłonieni laureaci otrzymują bonusy lub nagrody rzeczowe w aktualnym etapie mistrzostw.

nowy bukmacher betclic polska
Legalny bukmacher Betclic oferuje darmowy bonus- Kod promocyjny: KOD510

Warunkiem niezbędnym do spełnienia jest przystąpienie do Fortuny Klub Plus. Jeżeli gracz chce, aby zawierany przez niego kupon wziął udział w mistrzostwach, musi zaznaczyć pole „Zgłoś do Mistrzostw”. W przypadku zawierania kuponu w punkcie stacjonarnym należy zlecić pracownikowi punktu chęć zgłoszenia kuponu do rozgrywek. Dodatkowym kryterium konkursu jest zawieranie kuponów o maksymalnej stawce 100 PLN dziennie. W konkursie nie są akceptowane kupony LIVE oraz z kategorii sportów wirtualnych.

Bonus do 1000 PLN – oferta dostępna zarówno dla graczy stacjonarnych, jak i online. Gracz zobowiązany jest do wykonania wpłaty w ciągu 10 dni od dnia rejestracji konta. W ciągu 30 dni należy obrócić wpłatą czterokrotnie. Warunki promocji wymagają zawieranie kuponów z minimum 3 wydarzeniami o łącznym kursie 1.9 lub większym. Bonus w wysokości pierwszego przelewu zostanie wypłacony automatycznie na konto depozytowe gracza po spełnieniu warunków promocji.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zwrot do 100 PLN w zakładzie bez ryzyka – dostępny dla nowych graczy, którzy zawierają pierwszy zakład wzajemny. Promocja przewiduje zwrot stawki w przypadku przegranej do kwoty 100 PLN.

Happy Hours – to okresowe promocje dotyczące wybranych turniejów lub dyscyplin sportowych, m.in. skoków narciarskich, Ligi Mistrzów, Ekstraklasy. Bonus umożliwia godzinę przed wybranym wydarzeniem dodać bonus kursowy umożliwiający zwiększenie wygranej o 14%.

Fortuna bez podatku – promocja polega na doliczeniu do wygranej graczy równowartości ustawowo potrącanego podatku. Promocja umożliwia zawieranie zakładów pojedynczych, wielokrotnych oraz kombinowanych. Warunkiem koniecznym jest zawarcie kuponu za minimum 20 PLN.

Promocje online i w Punktach – to okresowe promocje z bonusami oraz nagrodami rzeczowymi dotyczące wybranych turniejów i najpopularniejszych rywalizacji sportowych. Gracze mogą wygrać również drobne nagrody w postaci m.in. napojów energetycznych lub koszulek piłkarskich.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button