Ranking najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce 2020

Zakłady bukmacherskie od lat cieszą się dużym zainteresowaniem w naszym kraju, teraz kiedy obstawianie jest legalne wybór firm jest już dużo większy. Obecnie w Polsce działa kilkunastu legalnych bukmacherów. Jak wybrać tego najlepszego? Każdy z nas musi zastanowić się nad tym, czego najbardziej potrzebuje, gdyż każda spółka posiada swoje plusy i minusy. W wyborze bukmachera dla siebie powinien pomóc poniższy ranking.

ranking bukmacher ów online w polsce 2020
Ranking najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych 2020 roku

Ranking bukmacherów w Polsce 2020

Poniższy ranking bukmacherów został oparty o kilka parametrów. Szczególną rolę grają tu takie cechy jak:

  • wysokość bonusów na start oraz jakość promocji dla stałych klientów
  • wysokość kursów bukmachera
  • czytelność i szybkość działania strony internetowej
  • jakość zawierania zakładów live
  • ilość możliwości wpłat i wypłat
  • dodatkowe funkcjonalności (statystyki, możliwość rejestracji bez potrzeby wysyłania skanu dowodu itp.)

Nie są to oczywiście jedyne kryteria, na podstawie których wybierani byli bukmacherzy, ale wymienione powyżej właściwości można uznać za najważniejsze. Bukmacherzy oceniani byli także pod kątem szybkości prezentowania wyników oraz rozliczania kuponów. Poniżej znajdują się efekty pracy.

1 miejsce – Betclic

Pierwsze miejsce w naszym zestawieniu należy do bukmachera Betclic. Dla wielu może to być ogromne zaskoczenie, gdyż jak wiadomo, spółka ta funkcjonuje w naszym kraju dopiero od miesiąca. Nie zapominajmy jednak, że Betclic to bukmacher z ogromnym doświadczeniem, działający na europejskich rynkach już od 2005 roku. 

Dlaczego bukmacher ten zajął tak wysokie miejsce? Ogromny wpływ na ocenę miała znakomita oferta promocyjna. Nowi użytkownicy otrzymują od Betclic bezpieczny zakład do kwoty… 550 złotych. Tak, dobrze czytacie. Jeśli nasz pierwszy typ w serwisie się nie powiedzie, to otrzymamy zwrot całej postawionej stawki (pomniejszonej oczywiście o wartość podatku) aż do kwoty 550 złotych. Takiej promocji na polskim rynku bukmacherskim nie miał jeszcze nikt (oprócz bukmachera zajmującego drugie miejsce w naszym zestawieniu, ale i to na dużo mniejszą skalę) i raczej jeszcze długo miał nie będzie.

Żeby skorzystać z tej wyjątkowej oferty promocyjnej należy podczas rejestracji konta wpisać w Betclic kod promocyjny: KOD550.

zakłady bukmacherskie betclic bonus 2020
Legalny bukmacher Betclic oferuje darmowy bonus- Kod promocyjny: KOD550

Warto także zaznaczyć, ze Betclic jako jeden z niewielu bukmacherów w naszym kraju zrezygnował z promocji podwojenia kwoty pierwszego depozytu, która przez wiele osób jest nielubiana. Opinie są podzielone, ale wydaje się, że jest to dobra decyzja, która ucieszy w szczególności osoby niedysponujące zbyt dużą kwotą pieniędzy.

Na wyróżnienie zasługuje także oferta tego bukmachera, a w szczególności wysokie kursy. Pierwsze analizy wykazały, że spółka może śmiało konkurować pod tym względem z innymi legalnymi polskimi bukmacherami. Do zalet można zaliczyć również wyjątkowo czytelną i przyjemna w użytkowaniu stronę oraz aplikację mobilną. Interesujące wydają się także promocje dla stałych graczy. Zdecydowane zwycięstwo Betclic! Aktualna oferta zakładów dostępna na www.betclic.pl

2 miejsce – Fortuna

Fortuna to dotychczasowy lider niemalże wszystkich rankingów. Tym razem spółka musiała uznać wyższość swojego młodszego kolegi. Nie zmienia to oczywiście faktu, że Fortuna dalej jest znakomitym wyborem. O wysokiej pozycji decyduje przede wszystkim to, że Fortuna posiada znakomite kursy. Według statystyk zajmuje drugie miejsce i niewiele jej brakuje do lidera. 

Ponadto bukmacher Fortuna to także znakomite promocje. Nowi klienci otrzymują aż trzy bonusy powitalne – podwojenie pierwszej wpłaty aż do 1000 złotych, bezpieczny zakład o wartości 100 złotych oraz freebet 20 złotych. Zaraz po Betclic jest to druga najlepsza promocja bukmacherska w naszym kraju. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że kwestie te są mocno subiektywne, dlatego też ostateczną ocenę pozostawiamy czytającym. Jeśli promocje Fortuny wydają Wam się lepsze, śmiało możecie umieścić ją na pierwszym miejscu.

W pozostałych kategoriach Fortuna w niczym nie ustępuje swojemu młodszemu konkurentowi. Oferta jest bardzo atrakcyjna, możliwości wpłaty pieniędzy jest wiele, a wszystko to możemy zrobić za pośrednictwem zarówno strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej. Wszystko działa sprawnie i bardzo szybko dlatego też za te aspekty zasłużone 10/10. 

bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Na wysoką pozycję Fortuny wpływa też to, że jest to bukmacher, z którym nikt nigdy nie miał problemów. Wystarczy wyszukać sobie opinie o Fortunie i zobaczymy, że są one w zdecydowanej większości nacechowane bardzo pozytywnie. Aktualna oferta zakładów dostępna na www.efortuna.pl

3 miejsce – Etoto

„Cicha woda brzegi rwie” – tego właśnie cytatu można użyć w stosunku do bukmachera Etoto. Nie jest on zbyt popularny ani nie posiada zbyt wielu użytkowników, ale w naszym rankingu pokonał takie tuzy jak LVBet i STS. 

Bukmacher ten umożliwia użytkownikom zakładanie nowych kont w trybie błyskawicznym, nie trzeba wysyłać skanów dowodu lub paszportu, wszystko to możemy zrobić później. Nowi użytkownicy otrzymują także aż cztery bonusy powitalne:

  • Potrojenie (200%) pierwszego depozytu do kwoty 100 złotych
  • Podwojenie (100%) drugiego depozytu do kwoty 900 złotych
  • Freebet o wartości 20 złotych za weryfikację tożsamości
  • Freebet o wartości 20 złotych za drugi depozyt

Łącznie od bukmachera Etoto możemy otrzymać aż 1040 złotych. Nie da się jednak ukryć, że jest to nieco słabsza propozycja niż u pozostałych dwóch spółek zajmujących miejsce na podium.

Etoto nie zapomina również o stałych klientach, oferując im wiele różnego rodzaju atrakcji. Zazwyczaj dotyczą one obstawiania konkretnych wydarzeń, a w razie niepowodzenia otrzymujemy od bukmachera część postawionych stawek.

Bukmacher Etoto posiada atrakcyjną stronę internetową, która jest bardzo prosta w obsłudze. Na wyróżnienie zasługuje również perfekcyjna aplikacja mobilna.

Dlaczego trzecie miejsce? Etoto jest nieco słabsze pod względem kursów. Marża bukmachera jest nieco większa niż  Betclic i Fortunie, dlatego też za każde postawione sto złotych wygramy tu o około złotówkę mniej niż w wyżej wymienionych spółkach. Etoto jednak znakomicie nadaje się jako bukmacher alternatywny, jeśli w dwóch powyższych posiadamy już konta. Aktualna oferta zakładów dostępna na www.etoto.pl

4 miejsce – LVBet

LVBet to jeden z najmłodszych graczy na rynku bukmacherskim, który swego czasu zmusił inne firmy do pracy nad swoją ofertą. Niemniej jednak, kiedy inne spółki znacząco się rozwinęły, LVBet spoczął na laurach i wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie niewiele się zmieni.

LVBet oferuje nowym graczom promocję powitalną w wysokości 1500 złotych. Jej zasady są nieco bardziej skomplikowane i dlatego wielu osobom taki sposób podwojenia dwóch pierwszych wpłat może nie przypaść do gustu. 

Nowy bonus bez depozytu w STS online 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli chodzi o ofertę, to można powiedzieć, że jest dobrze. Znajdziemy tu większość interesujących nas meczów i dyscyplin, a także całą gamę zakładów pozasportowych. Cóż więc poszło nie tak? Przede wszystkim głównym problemem są niskie kursy. Marża bukmachera jest na tyle wysoka, że korzystanie z jego usług jest średnio atrakcyjne. Aktualna oferta zakładów dostępna na www.lvbet.pl

5 miejsce – STS

STS to największy przegrany w naszym rankingu. Można wręcz powiedzieć, że król upadł i chyba już nie wstanie. Co prawda większość obrotów dalej jest wykonywanych u tego bukmachera, ale nie da się ukryć, że wartość ta z roku na rok spada. Niestety Polski bukmacher STS nie wytrzymuje presji konkurencji i jest zbyt pazerny. Podczas gdy inne firmy dzielą się ze swoimi klientami dochodami, tak STS posiada jedną z największych marż na rynku. Nie tędy droga. Wszystko inne jest w porządku, ostatnio nawet zwiększyła się wartość bonusu powitalnego, ale nie da się ukryć, że nie jest to coś, na co czekali gracze. 

Aplikacja mobilna STS także jest poniżej oczekiwań graczy, ilość limitów jakie nakłada STS również jest rozczarowująca. Szkoda bo to przecież legenda zakładów bukmacherskich w Polsce. Aktualna oferta zakładów dostępna na www.sts.pl

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button