PZbuk to dobry bukmacher dla profesjonalnych typerów?

PZBuk to jeden z nowszych bukmacherów na polskim rynku. Spółka odebrała od Ministerstwa Finansów pozwolenie na działanie w Polsce dopiero w połowie czerwca 2018 roku, jednak bardzo intensywnie prowadzi akcje reklamowe i promocyjne. Bukmacher PZbuk reklamuje się głównie w internetowych portalach sportowych, ale także objął patronat nad polską ligą koszykówki, hokeja na lodzie i drużyn e-sportowych.

profesjonalni typerzy w pzbuk
Czy profesjonalni typerzy obstawiają zakłady w PZbuk?

Strona internetowa bukmachera jest niezwykle prosta, intuicyjna i prosta – z wyglądu przypomina bardzo mocno stronę BetClic. Stylistyka strony internetowej jest utrzymana w kolorystyce szaro-czerwono-zielonym. Oferta podzielona jest na trzy sekcje – zakłady, zakłady na żywo, esport i zakłady na sporty wirtualne.  

Bonusy i promocje w PZbuk

Flagową promocją oferowaną przez PZBuk jest bonus od depozytu do 500 złotych. Minimalna kwota wpłaty, by wziąć udział w promocji to 100 złotych. Oczywiście jeśli klient będzie chciał wypłacić ten bonus, musi obrócić czterokrotnie sumę bonusu i wpłaty po minimalnym kursie 2.0. Naturalnie bukmacher nie poprzestał na jednej promocji i w swojej ofercie ma także:

Kombodoładowanie, czyli propozycja dla użytkowników stawiające kupony AKO. Stworzony przez gracza kupon zyskuje na wartości – w przypadku dwóch meczów będzie to 1%, a przy minimum 11 meczach bukmacher PZbuk doda 15%. PZBUK zastrzega jednak, że oferta ta dotyczy tylko meczów piłki nożnej w  ligach  takich jak Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Bundesliga, La Liga, Serie A, Premier League czy mecze polskiej reprezentacji w rozgrywkach towarzyskich i w Lidze Narodów oraz e-sportów.

bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Dostępne tylko mobilnie, czyli na telefonach lub przez aplikację są zakłady KARDIO. Ten rodzaj promocji skierowany jest dla graczy, którzy obstawiają zakłady na żywo w regularnym czasie gry. W zależności od tego, co użytkownik postawił, zdarzenie dzielone jest na przedziały czasowe – pół minuty, minuta, pięć minut i dziesięć minut. Z kuponu wydziela się trzy przedziały czasowe, a każdy kolejny jest równoznaczny z większą wygraną.

Ostatnia istotna promocja jest skierowana głównie dla obstawiających tenisa ziemnego. Gracz, który typuje wielokrotne zdarzenia przed rozpoczęciem spotkania, może otrzymać nawet 30% więcej wygranej. Komborakieta to promocja dla fanów tenisa. Stawiając wielokrotne zakłady przedmeczowe na tenisa można zyskać nawet o 30 % wyższe wygrane. Im więcej zdarzeń na kuponie tym wyższa dodatkowa wygrana.

Opinie profesjonalnych typerów o PZbuk

Początkowo PZbuk był bardzo oschło przywitany przez graczy, którzy punktowali słaby kontakt z działem obsługi klienta i mało okazałe bonusy na start. Na początku 2019 roku bukmacher znacznie zmienił swoje podejście do graczy i teraz dużo mocniej kusi zarówno promocjami jak i samymi kursami, które klarują się na całkiem przyzwoitym poziomie. Na duży plus z pewnością można uznać Kombodoładowanie jak i Komborakieta.

Nowy bonus bez depozytu w STS online 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Profesjonalni typerzy chwalą sobie te propozycje – choć PZBUK nie jest jedyny, który posiada takie promocje w swojej ofercie. Nie można zapominać także o bonusie od depozytu. Klienci bukmachera bardzo pozytywnie odbierają przejrzystość i stosunkowo łatwe warunki w przypadku chęci wypłaty pieniędzy.

Na osobny akapit zasługuje program lojalnościowy dla graczy. Bukmacher docenia aktywność na stronie i wręcza punkty, które można wymienić na różnego rodzaju bonusy czy bezpłatne kupony lub nagrody rzeczowe

Oferta zakładów bukmacherskich

Oferta bukmachera, tak jak wspominaliśmy na wstępie składa się z 4 głównych kategorii i są to: zakłady klasyczne, zakłady na żywo, sporty wirtualne i e-sport. Liczba dyscyplin i zakładów jest porównywalna do pozostałych konkurentów i nie wyróżnia się w żaden sposób. Bukmacher ułatwia swoim graczom szukania najpopularniejszych wydarzeń, poprzez zakładki najlepsze, na żywo i nadchodzące. W lewym bocznym sektorze strony są także polecane przez PZBUK.

Bukmacher obecnie jest chyba jednym z najlepszych, jeśli chodzi o ofertę na e-sporty, nawet w Betfan nie ma tyle do wyboru. Widać, że firmie zależy na dotarciu do tej grupy graczy, którzy się tym interesują i chcą typować rezultaty właśnie w tej dziedzinie. PZBUK ma wiele różnych turniejów, dla gier takich jak CS: GO, LoL, Dota 2, FIFA, Overwatch , Starcraft 2 czy Rainbow Six.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button