Polska firma bukmacherska Betfan

Zakłady bukmacherskie ciągle urozmaicają swoje oferty, dostosowując je do potrzeb rynku. Stale rosnąca konkurencja pomiędzy legalnie działającymi bukmacherami, sprawia, że w branży pojawia się coraz więcej firm oferujących atrakcyjną ofertę zawierania zakładów sportowych, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i poprzez strony internetowe. Wśród zdalnych totalizatorów sportowych dużą popularność zdobył bukmacher Betfan, który cieszy się dobrą opinią wśród graczy oraz ekspertów w branży zawierania zakładów wzajemnych.

polska firma bukmacherska betfan
Betfan to legalny bukmacher, który oferuje obstawianie bez podatku

Polski bukmacher Betfan – kilka słów o firmie

Zakłady bukmacherskie Betfan to kolejny w Polsce legalny bukmacher, który oferuje zawieranie zakładów wzajemnych wyłącznie przez internet. Poprzez stronę internetową www.betfan.pl, gracze mają dostęp do bogatej oferty bukmachera. Logo firmy promują znane twarze m.in. Mariusz Pudzianowski. Bukmacher pomimo krótkiej działalności na rynku zawierania zakładów wzajemnych cieszy się dużą popularnością wśród graczy.

Betfan opinie posiada doskonałe na tak tak młodego bukmachera w Polsce. W rankingu bukmacherów w krótce znajdzie się w czołowej trójce. Wpływa na to skuteczna strategia marketingowa oraz dobrze ukierunkowana polityka biznesowa, plasująca bukmachera wśród firm stabilnych finansowo. Betfan to bukmacher rozwojowy, który w niedalekiej przyszłości może otworzyć punkty naziemne, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stacjonarnych.

bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Oferta bukmachera Betfan

Betfan to zakład bukmacherski, który aspiruje do czołówki polskich zakładów online oferujących zawieranie zakładów wzajemnych. Firma rozpoczęła swoją działalność z silną ofertą. Gracze mają do wyboru ponad 30 dyscyplin sportowych, spośród których mogą obstawiać najpopularniejsze mecze piłkarskie, koszykówkę, tenis, hokej, boks, siatkówkę czy piłkę ręczną. W porównaniu do Betclic czy Fortuny to naprawdę jest dobrze.

W ofercie bukmachera znajdują się również mniej popularne dyscypliny t.j. lekkoatletyka, ekstraklasa w futsalu czy piłka nożna plażowa. Betfan wyróżnia się od początku swojej działalności, niezwykle urozmaiconą propozycją szeroko pojętego obstawiania wydarzeń rozrywkowych, jakich nie posiada żaden bukmacher w branży zakładów bukmacherskich. Oferta w kategorii rozrywka dotyczy możliwości obstawiania w sześciu kategoriach, t.j.:

  • polityka – dotyczy wydarzeń politycznych oraz decyzji podejmowanych przez polityków,
  • show-biznes – obstawianie frekwencji na premierach kinowych, dochodu ze sprzedaży biletów na światowe hity filmowe lub kto dostanie oscara,
  • ekonomia – zawieranie zakładów m.in. który samochód będzie się najlepiej sprzedawał w bieżącym roku, ceny paliw na przyszły weekend, czy Bitcoin stanie się walutą, itp.,
  • wokół sportu – obstawianie wydarzeń w świecie sportowym oraz w życiu ludzi sportu, m.in. czy trener zostanie zdymisjonowany, czy sportowiec zmieni dyscyplinę sportową, który trener zostanie zwolniony jako następny w wybranej lidze piłkarskiej, czy zostanie pobity rekord w maratonie do końca roku, itp.,
  • pogoda – obstawianie wydarzeń dotyczących zjawisk pogodowych, m.in. w którym mieście temperatura będzie wyższa, w którym mieście będzie więcej opadów, itp.
  • wideo – dotyczą medialnych wydarzeń wielotematycznych.
nowy bukmacher betclic polska
Legalny bukmacher Betclic oferuje darmowy bonus- Kod promocyjny: KOD510

Obstawanie wydarzeń rozrywkowych w Betfan online

Oferta Betfan w zakresie gry na wydarzenia rozrywkowe obrazuje, jak intensywnie bukmacherzy urozmaicają swoje oferty, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy. Istotne jest, że kategoria ta, cieszy się dużym zainteresowaniem graczy, ze względu na swoją różnorodność. Esport to kategoria zakładów oferowanych przez Betfan, w której gracze mogą obstawiać najpopularniejsze gry sieciowe, t.j. Counter Strike, Dota, League of Legends czy StarCraft.

Betfan dysponuje płynnie funkcjonującym działem LIVE, który charakteryzuje się intuicyjną obsługą. Gracz ma do dyspozycji wizualizację wydarzenia sportowego oraz może zawierać zakłady mieszane, tzn. łączyć wiele spotkań, zarówno rozpoczętych, jak i przedmeczowych. Bukmacher udostępnił w zakładce LIVE opcję filtrowania, dzięki której gracze mogą w szybki i łatwy sposób zestawić najbardziej odpowiadające im wydarzenia sportowe, pod względem kursów lub rodzaju typu, tj. liczba rzutów rożnych, czy obie drużyny strzelą gola, itp.

Betfan – promocyjne i darmowe bonusy

Polski bukmacher Betfan podobnie jak pozostałe zakłady bukmacherskie posiada w swojej ofercie rozbudowaną propozycję promocyjną. Wśród bonusów i promocji gracze mają do wyboru m.in.:

  • mega pakiet bonus na start 3000 PLN – należy dokonać wpłaty (min. 20 PLN), a następnie zawrzeć kupon o kursie min. 2.0. Gracz otrzymuje depozyt od trzech pierwszych wpłat, tj. 10% od każdej wpłaty (max. 100 PLN). Bonusem należy obrócić 5-krotnie, zawierając kupon z trzema zdarzeniami każde, za minimalny kurs 1.2 i cały kupon przy minimalnym kursie 2.0. Wygrana powiększana jest o 10% w chwili jej wypłaty na saldo główne z salda bonusowego.
  • bez podatku od gier – to promocja umożliwiająca graczowi odzyskać równowartość potrąconego podatku od wygranej, w przypadku prawidłowo wytypowanego kuponu.
  • radar 365 – promocja dotyczy wyszukiwania każdego dnia najlepszych promocji dla gracza.
  • cashout – gracz może tutaj obstawiać kupony zawierające zarówno wydarzenia przedmeczowe, jak i LIVE. Wypłaty wygranej można dokonać w każdej chwili trwania spotkania według decyzji gracza. Promocja polega na uniknięciu ryzyka gry do końca w przypadku korzystnego dla gracza wyniku.

Oferta promocyjna bukmachera Betfan oceniana jest wysoko w branży zakładów bukmacherskich. Stale urozmaicane bonusy oraz korzystne kursy sprawiają, że promocje Betfan cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem graczy.

Strona internetowa bukmachera Betfan

Zakład bukmacherski Betfan dysponuje intuicyjną stroną www, której szybkie działanie wpływa na komfort gry. Dogodne rozmieszczenie ikon, zakładek oraz dobrze skomponowane kolory strony internetowej, nie wpływają negatywnie na samopoczucie użytkownika nawet podczas długotrwałego obstawiania.

Strona główna serwisu zawiera polecane kursy na wydarzenia sportowe bieżące oraz na te, które odbędą się w najbliższym czasie. Z lewej strony gracz ma dostęp do kategorii sportowych, natomiast z prawej strony umieszczono ikonę bonusu na start oraz zestawienie zawieranego kuponu wzajemnego. Na stronie głównej bukmachera nie mogło zabraknąć dynamicznego paska dostępu, który co kilka sekund informuje gracza o promocjach i bonusach Betfan.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button