La Liga – jak i gdzie obstawiać ligę hiszpańską?

Liga hiszpańska od zawsze uważana jest za jedną z najmocniejszych, stanowiących prawdziwą kopalnię piłkarskich talentów. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród kibiców – wykazują je bowiem również typerzy. Jeśli i my chcielibyśmy ją obstawiać, powinniśmy wiedzieć więcej na temat tego, co jest w tym ważne, z jakich opcji można czy powinno się korzystać oraz u którego bukmachera typować, by zyskać najwięcej. Na tych wszystkich sprawach skupi się nasz poradnik.

la liga gdzie obstawiać
800Gdzie i jak obstawiać La Liga?

Typowanie ligi hiszpańskiej – praktyczne porady

Liga hiszpańska jest specyficzna nie tylko ze względu na to, że grają w niej najbardziej rozpoznawalni piłkarze. Dla kibiców najbardziej atrakcyjny jest tutaj styl tejże gry, którego próżno jest szukać w innych krajach – nastawiony na technikę i widowiskowość, prowadzi do bardzo otwartych spotkań. Podstawą w typowaniu jest tutaj szczegółowa analiza, która powinna mieć u podstaw dokładne prześwietlenie każdej z drużyn pod względem ich mocnych stron. Liczyć się w niej powinno również spojrzenie na aktualną sytuację w tabeli i fazę rozgrywek – oba te czynniki mają niebagatelny wpływ na to, co dzieje się na boiskach. Celem dokonania właściwej analizy powinniśmy na bieżąco śledzić wydarzenia z ligi, zwłaszcza kontuzje kluczowych zawodników w danych drużynach. Typowanie powinno zakładać również:

  • znalezienie odpowiedniego bukmachera – właściwy buk to taki, u którego znajdziemy wszystkie interesujące nas spotkania, najlepiej z atrakcyjnymi kursami. Warto mieć konto u kilku operatorów, by zawsze dobierać ich do konkretnego spotkania, korzystając z tak ciekawej oferty, jak to tylko możliwe;
  • stawianie na różne opcje bukmacherskie – choć typowanie w standardowym modelu 1X2 jest najpopularniejsze, czasem warto postawić na inne rynki bukmacherskie – zwłaszcza, że często pozwalają zarobić więcej. Pamiętajmy jednak, żeby wpierw dokonać dokładnej analizy. Dzięki niej będziemy mieli wiedzę wymaganą do podejmowania cięższych decyzji typerskich;

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • typowanie na żywo i prematch – obstawianie przedmeczowe poleca się przede wszystkim mniej doświadczonym typerom – choć na typowaniu na żywo można wiele stracić, bo wymaga ono sięgania po naszą wiedzę w sposób spontaniczny, jest ono w stanie wiele nas nauczyć. Zawsze dopasowujmy nasze stawki do tego, jak bardzo pewni danego wyniku jesteśmy, nigdy nie przesadzając z ich wartością;
  • obstawianie przede wszystkim kuponów SOLO – kupony AKO są bardzo ryzykowne, choć kuszą dużymi wygranymi. Możemy po nie sięgać, ale naszymi głównymi kuponami powinny być te pojedyncze, które są stanowczo bezpieczniejsze. 

Opcje bukmacherskie na ligę hiszpańską

Obstawianie ligi hiszpańskiej bardzo wielu typerów sprowadza do wskazywania wyników każdego z meczy – jest to błąd. Większość bukmacherów zapewnia nam bowiem dostęp do wielu innych opcji bukmacherskich, w tym do obstawiania:

  • ilości kartek – stawiamy na to, ile kartek (żółtych lub czerwonych) wyciągnie arbiter w czasie jednego spotkania;
  • dokładnego wyniku;
  • liczby bramek – wskazujemy ją w modelu poniżej / powyżej danej wartości – w lidze hiszpańskiej, ze względu na jej charakter, niemal zawsze pada dużo bramek;
  • rzutów rożnych – wskazujemy na to, ile rzutów rożnych zostanie podyktowane w czasie spotkania.
bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Pośród opcji znalazło się również miejsce na tak zwane zakłady terminowe, biorące pod uwagę to, kto wygra całą ligę czy kto zostanie w niej królem strzelców.

La Liga a oferta polskich bukmacherów

Z uwagi na jej popularność, ligę hiszpańską posiada w swojej ofercie większość polskich bukmacherów. Nie każdy jednak proponuje atrakcyjne warunki jej obstawiania. Poniżej przedstawiamy te podmioty, które robią to najlepiej. 

Liga hiszpańska w ofercie STS

Liga hiszpańska od zawsze stanowi jeden z głównych elementów oferty bukmachera STS. Jest ona pokrywana przez niego w sposób kompletny, z atrakcyjnymi kursami, transmisjami na żywo na większość spotkań rozgrywanych w jej ramach oraz częstymi akcjami promocyjnymi. Bukmacher STS znany jest graczom jako firma mająca ogromne doświadczenie w zakładach sportowych, a to przekłada się na doskonałą ofertę piłki nożnej w tym oczywiście La Liga. Pełna oferta bonusów na piłkę nożną dostępną na stronie www.sts.pl.

Liga hiszpańska w ofercie Fortuny

Fortuna również traktuje ligę hiszpańską priorytetowo, dając typerom dostęp do konkurencyjnych kursów oraz pełnego pokrycia również wydarzeń z dołu tabeli, zawsze z wieloma opcjami bukmacherskimi. Bukmacher Fortuna jest też kolejnym operatorem, który daje dostęp do darmowych transmisji spotkań na żywo. Aplikacja mobilna tej firmy także jest bardzo polecana przez zawodowych typerów.

Liga hiszpańska w ofercie forBET

forBET to kolejny buk z dobrą ofertą na La Liga – daje możliwość obstawiania wszystkich jej spotkań w formule na żywo i przedmeczowej. Zapewnia też możliwość skorzystania z solidnego bonusu powitalnego, dającego nawet 2000 złotych gotówki na darmową grę.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button