Jak najlepiej obrócić bonus bukmacherski?

Już od wielu lat polscy bukmacherzy walczą ze sobą o typerów, starając się przyciągać ich jakością świadczonych przez siebie usług (w tym wysokością kursów, ilością dostępnych wydarzeń i oferowanych dyscyplin sportowych), ale też ofertą promocyjną, w której królują bonusy powitalne. Te gwarantuje każdy bukmacher i choć ich kwota często jest czynnikiem decydującym w naszych oczach, nie zawsze tak powinno być – musimy bowiem zwracać uwagę również na to, że środki z bonusu nie trafią od razu na nasze konto główne, a konieczne będzie obrócenie nimi. Ale czym tak właściwie to jest?

obrót bonusem bukmacherskim
Jak najlepiej obrócić bonus od bukmacherów w Polsce?

Obrót u polskich bukmacherów – czym jest?

Nasze konto u bukmacherów zazwyczaj dzieli się na dwa różne salda: główne i bonusowe. Na pierwsze trafiają wszystkie środki, które wpłacamy – z niego możemy wypłacać pieniądze na nasz rachunek bankowy. Saldo bonusowe to takie, na którym pojawiają się środki z akcji promocyjnych. Nie możemy ich wypłacić – przynajmniej do momentu, kiedy nie pojawią się na koncie głównym. Do tego z kolei potrzebny jest obrót. Aby obrócić środki na koncie bonusowym, musimy – w skrócie – wydać je na zakłady określoną ilość razy. Najlepiej przedstawić to na przykładzie:

Jeżeli na naszym koncie bonusowym znajduje się 1000 złotych, które musimy obrócić trzykrotnie, musimy wydać 3000 zł na zakłady. Liczą się stawki – stawiając 200 złotych na spotkanie i wygrywając 400 złotych, 200 złotych zaliczy się do bonusu.

Nowy bonus bez depozytu w STS online 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherzy w Polsce chętnie oferują graczom rozmaite promocje i bonusy, jednak wymagają spełniania dodatkowych warunków w postaci:

 • rodzaju kuponu – często konieczne jest granie na kuponach z kilkoma zdarzeniami;
 • minimalnego kursu – całkowitego (w przypadku kuponów AKO) i pojedynczego;
 • zmieszczenia się w określonym czasie – zazwyczaj mamy kilkadziesiąt dni na obrócenie środkami.

Jak obrócić bonus powitalny u bukmachera STS?

Polski bukmacher STS chwali się bonusem o maksymalnej wysokości 1200 złotych. Zależny jest on od pierwszej wpłaty (jest jej równowartością). Aby przenieść go z salda bonusowego na główne należy:

 1. Dokonać pierwszej wpłaty – najlepiej w wysokości 1200 złotych, aby w pełni wykorzystać bonus dawany przez bukmachera.
 2. Pozyskać bonus – natychmiast trafi on na nasze konto bonusowe.
 3. Obrócić bonusem trzykrotnie na kuponami z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91 (nie zaliczają się do tego kupony Maxikombi, Zakład bezpieczny, a także te wypłacone w opcji Cash-out, zwrócone i przegrane).
 4. Przenieść bonus na konto główne – stanie się to automatycznie po spełnieniu warunków obrotu.
gra w pokera za pieniądze bukmachera
Betgames STS to darmowy bonus na gry karciane

Jak obrócić bonus powitalny u bukmachera Betclic?

Betclic to kolejne podejście do bonusu powitalnego. Bukmacher ten nie daje bowiem środków na grę, a zamiast tego zapewnia solidny bezpieczny zakład. Betclic zwróci 88% wartości pierwszego zakładu, w tym maksymalnie 550 złotych, jeżeli tenże zakład okaże się przegrany.

 1. Obstawiamy nasze pierwsze spotkanie – najlepiej na kwotę 600 złotych, gdyż pozwoli nam to w pełni wykorzystać bonus powitalny.
 2. Jeżeli kupon okaże się przegrany, Betclic zwróci nam pełną stawkę (maksymalnie 550 złotych) na nasze konto bonusowe.
 3. Aby tę kwotę przenieść na konto główne, dokonujemy sześciokrotnego obrotu – mamy na to dokładnie 30 dni. Minimalnym kursem, który będzie nabijał nam obrót jest 2.0.

Jak obrócić bonus powitalny u bukmachera Fortuna?

Fortuna nieco inaczej podchodzi do procesu pozyskiwania bonusu powitalnego. Pozwala na zdobycie 1000 złotych, zależnego od kwoty pierwszej wpłaty. Nie posługuje się jednak kontem bonusowym, zmuszając nas do dokonania obrotu na koncie głównym. Po zrobieniu tego, środki bonusowe trafią jednak bezpośrednio na saldo główne.

 1. Wpłacamy środki na swoje konto – aby skorzystać z bonusu powitalnego, robimy to w ciągu 10 dni od momentu dokonania rejestracji, najlepiej na kwotę 1000 złotych (maksymalna wartość bonusu).
 2. Obracamy wpłacone środki na koncie głównym – musimy zrobić to czterokrotnie, na kuponach z minimum 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,90. Mamy na to dokładnie 30 dni.
 3. Po spełnieniu warunków, kwota bonusowa w wysokości pierwszego depozytu trafi bezpośrednio na nasze konto główne.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button