Jak obstawiać zakłady akumulowane?

Obstawianie zakładów bukmacherskich cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Cały czas powstają nowe firmy bukmacherskie, które oferują swoim klientom usługi na niezwykle wysokim poziomie. Wielu początkujących typerów zastanawia się nad tym, czy zakłady akumulowane są dobrym sposobem na osiąganie wysokich zarobków. Chcesz dowiedzieć się, czy zakłady akumulowane się opłacają? Przeczytaj dokładnie niniejszy artykuł .

obstawianie zakładów akumulowanych
Jak obstawiać zakłady akumulowane u bukmachera?

Zakłady akumulowane – czy to się opłaca? 

Zakłady akumulowane, kombinacyjne lub tzw. taśmy to rodzaj kuponów składających się z dużej liczby zdarzeń, zazwyczaj z niskimi kursami. Oczywiście tylko od gracza zależy wysokość kursów poszczególnych spotkań, które znajdą się na danym kuponie, jednak zawsze wysokie kursy są związane z o wiele wyższym ryzykiem. Ryzyko, że dany kupon okaże się przegrany, rośnie także ze wzrostem liczby zdarzeń, która się na nim znalazła. Z tego powodu nawet wielu doświadczonych typerów całkowicie rezygnuje z wysyłania zakładów kombinacyjnych. Nie jest to jednoznaczne z tym, iż ten rodzaj zakładów jest całkowicie nieopłacalny. 

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że przy obstawianiu zakładów ze zbyt wysokim AKO nie mamy wielu szans na powodzenie. Nie ma tutaj znaczenia to, jak duże jest nasze doświadczenie w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Istnieje jednak kilka ważnych wskazówek, o których powinien wiedzieć każdy gracz planujący rozpocząć obstawianie zakładów akumulowanych. 

Nowy bonus bez depozytu w STS online 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obstawiać AKO?

Podstawowa rzecz, o której musi wiedzieć każdy gracz planujący wysyłanie zakładów akumulowanych u bukmachera, to stawianie na różnorodność. Z całą pewnością nie opłaca się ograniczać tylko do kuponów typu 1X2. Świetnym rozwiązaniem jest na przykład poszukanie ciekawych kursów na liczbę bramek, żółtych i czerwonych kartek, handicapów czy BTTS. Gdy bardzo dokładnie weryfikuje się oferty poszczególnych firm bukmacherskich, często można natrafić na całą masę niezwykle atrakcyjnych kursów zapewniających wysokie wygrane. Przy szukaniu zakładów najważniejsza jest spostrzegawczość oraz zdolność do analitycznego myślenia. 

Ponadto, zawsze trzeba pamiętać o tym, że nie ma czegoś takiego jak pewniak. Bez względu na kurs, każde dodatkowe spotkanie znajdujące się na naszym kuponie wpływa na zmniejszenie szans zakupionego kuponu. Nie opłaca się obstawiać spotkań po niskich kursach oscylujących w granicach 1,10-1,30. Zamiast kilku spotkań lepiej wybrać jedno po znacznie wyższym kursie. Takie działanie znacznie bardziej się nam opłaci.

Każdy fan zakładów akumulacyjnych powinien także zainteresować się ofertą zakładów systemowych. Jest to oferta dedykowana wszystkim tym, których często od wygranej dzielił jeden nieprawidłowo postawiony mecz. Pozwalają one na zarobienie pieniędzy nawet wtedy, gdy określona liczba zdarzeń na danym kuponie okazała się nietrafiona. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że maksymalna wygrana przy tego typu kuponach zawsze będzie niższa niż w przypadku zwyczajnych zakładów kombinacyjnych. Wszystkie te zasady dają większą szansę na wygraną. 

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button