Dlaczego warto zainteresować się handicapami?

Co warto grać w zakładach bukmacherskich? Dla wielu osób odpowiedź na to pytanie nie jest zbytnio oczywista i zaczyna się problem kiedy chcemy coś obstawić u bukmachera. Masz podobne dylematy? W takim razie przeczytaj dzisiejszy wpis. Dowiesz się bowiem wielu ciekawych informacji na temat handicapów.

handicapy w zakładach bukmacherskich
Jak grać handicapy w zakładach bukmacherskich?

Szansa na większe wygrane dzięki handicapom

Na początek wyjaśnijmy sobie co to są handicapy? Bo przecież nie każdy może to wiedzieć, a potem zastanowimy się w jaki sposób te handicapy możemy wykorzystać w zakładach sportowych.

Handicapy występują w rozmaitych dyscyplinach i ofercie niemal każdej firmy bukmacherskie jak STS, Betfan czy Betclic. Może to być piłka nożna, koszykówka, hokej, tenis, piłka ręczna itd. Nawet w skokach narciarskich są do obstawiania zakłady tego typu. Czym się cechują? Wyjaśnimy to na przykładzie spotkań z piłki nożnej. Zwykłe zakłady – typu 1×2 – dotyczą tego, kto wygra całe spotkanie. Można też obstawić np. na gospodarzy, że wygrają oni minimum dwoma golami. W takiej sytuacji musisz wytypować zakład 1 (-1.5).

Jeśli Twoja drużyna okaże się lepsza, ale wygra np. tylko jedną bramką, to wtedy niestety przegrywasz pieniądze. Tak samo jest uwzględniając każdy remis oraz każdą porażkę danej ekipy. Ten zakład okazuje się zwycięski, kiedy Twoja ekipa wygra minimum dwoma trafieniami. Jest chyba oczywiste, że dzięki temu można uzyskać zdecydowanie większe pieniądze w porównaniu do zwykłych zakładów 1×2. Z drugiej strony, jest tutaj większe ryzyko. Należy zatem zastanowić się, czy pod rozmaitymi względami będzie to naprawdę opłacalna opcja.

zakłady bukmacherskie betclic bonus 2020
Legalny bukmacher Betclic oferuje darmowy bonus- Kod promocyjny: KOD510

Kiedy grać handicapy w zakładach bukmacherskich?

W jakiej sytuacji opłaca się grać handicapy? Obecnie sporo graczy decyduje się właśnie w taki sposób inwestować swoje pieniądze. Na pewno gracze muszą jednak analizować rozmaite aspekty. Najlepiej wybierać drużynę, która przeważnie stosunkowo wysoko wygrywa swoje mecze. W ekstraklasie francuskiej jest to m.in. PSG. Piłkarze ekipy ze stolicy Francji przeważnie pokonują swoich rywali minimum dwoma golami. W takiej sytuacji zdecydowanie bardziej opłaca się grać handicap niż zwykły zakład 1×2. Szczególnie, że handicapy w Betclic mają najwyższe kursy bukmacherskie.

Trzeba tutaj sprawdzać obecną dyspozycję, a także to, jak konkretna ekipa radzi sobie pod względem meczów wyjazdowych lub delegacyjnych. Istotne musi być dla Ciebie również sprawdzenie tego, czy w danej ekipie zagrają wszyscy najlepiej zawodnicy. Szczególnie chodzi o piłkarzy z bloku ofensywnego. Tak samo trzeba sprawdzać również absencje w szeregach rywali.

Co jeszcze jest tutaj ważne? Na pewno filozofia gry konkretnej ekipy. Niektóre drużyny zadowalają się skromnymi zwycięstwami. Z tych bardziej znanych klubów na pewno trzeba tutaj wymienić Juventus lub Atletico Madryt. Są natomiast drużyny – jak choćby Manchester City lub Barcelona – zawsze dążące do jak najwyższego zwycięstwa. W przypadku tych zespołów łatwiej liczyć o to, iż handicap zostanie bez żadnego problemu pokryty, a Ty zgarniesz odpowiednią sumę pieniędzy.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button