Zakłady akumulowane – co warto o nich wiedzieć?

Wielu początkujących nie wie, jak obstawiać zakłady akumulowane i czy w ogóle warto zwracać na nie uwagę. Aby ułatwić Ci rozpoczęcie obstawiania tego rodzaju zakładów bukmacherskich – przygotowaliśmy ten poradnik, w którym dowiesz się czegoś więcej o zakładach AKO!

Zakłady akumulowane – co warto o nich wiedzieć?

Zanim zaczniemy – czym są zakłady akumulowane?

Zakłady AKO to nic innego jak kupony złożone z dwóch lub więcej niezależnych wydarzeń sportowych. Takie zakłady można wygrać tylko wtedy, gdy wszystkie wydarzenia są poprawnie wybrane, chociaż są pewne wyjątki, które omówimy później. Wygrana na akumulatorze jest iloczynem kapitału i kursu kuponu, co oznacza, że im więcej zdarzeń uwzględnimy w akumulatorze, tym większy potencjalny zysk.

Dużą popularnością wśród graczy cieszą się zakłady podwójne i potrójne, odpowiednio na dwa i trzy zdarzenia. Wiele kuponów zawierających cztery lub więcej wydarzeń jest często nazywanych taśmami i są szczególnie popularne wśród początkujących graczy. Są to kupony z bardzo wysokimi kursami i zwykle wymagają bardzo niewielkiego wkładu.

Pamiętaj, że wszystkie wydarzenia sportowe są losowe, więc nawet jedna nieprzewidziana sytuacja może spowodować utratę kuponu – tak naprawdę bukmacherzy tylko czekają, bo szansa na wygraną jest bardzo mała.

Zalety tego rodzaju zakładów

Zakłady akumulowane mają kilka zalet, mianowicie nie ma ograniczeń co do typów wydarzeń zawartych w kuponie – możemy postawić jeden zakład na rozgrywki NBA, a drugi na wynik wyborów prezydenckich w Polsce, masz możliwość obstawiania wydarzeń na żywo i łączenia ich z zakładami przedmeczowymi – jest to bardzo atrakcyjna opcja, szczególnie gdy mamy już dobry typ przedmeczowy i chcemy go połączyć z innymi zakładami. Dodatkowo akumulatory mają to do siebie, że niektóre promocje bukmacherskie na zakłady ako sprawiają, że możesz się pomylić – a i tak wygrasz.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Zakłady akumulowane mają też wady

Niski wskaźnik trafień (mała szansa na wygraną), oraz niezależnie od tego, czy nasze kupony obejmują dwa wydarzenia, czy dziesięć wydarzeń, wystarczy jeden błąd, aby pożegnać się z wygraną. Oczywiście, jak wspomnieliśmy wcześniej, pomimo tego nadal istnieją pewne promocje, które pozwolą ci wygrać z legalnym bukmacherem, nawet jeśli się pomylisz.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Mylenie się na zakładach ako – i wygrywanie?

Firmy często starają się sprostać oczekiwaniom graczy i zachęca ich do częstego obstawiania, oferując tak zwane bezpieczne zakłady AKO. Takie zakłady można obstawiać wyłącznie z ofert przedmeczowych. Jeśli lubisz gry na niskie stawki i na wysokie kursy, zapoznaj się z bezpiecznymi opcjami zakładów oferowanych przez bukmacherów.

Bezpieczne zakłady AKO nie powinny być mylone z zakładami bez ryzyka, bo to zwykle wiąże się z zwrotami z zakładów z powodu złego wyboru zakładu. Niektórzy bukmacherzy mogą używać tych terminów zamiennie, więc prosimy uważać, aby nie dać się zmylić. Ponadto przed postawieniem zakładu należy spełnić kilka warunków. Zwykle jest to obrót danej kwoty lub inne warunki, które buk nałoży na Ciebie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Firmy bukmacherskie

Back to top button