Poradnik bukmacherski 2021 – czyli co warto wiedzieć o zakładach online?

Nie da się ukryć, że zmieniło się naprawdę sporo przez ostatni rok, więc przy obstawianiu zakładów bukmacherskich również coś musiało ulec zmianie. Co więc warto wiedzieć o obstawianiu zakładów w roku 2021? O tym dowiesz się za chwilę!

Poradnik bukmacherski 2021 – czyli co warto wiedzieć o zakładach online?

Bonusy stały się trudniejsze do obrócenia

Oczywiście wielu graczy chce otrzymać środki z promocji bukmacherskich, ale z drugiej strony w większości przypadków nikt nie czyta zasad – dlatego bardzo niewiele osób może dostać środki ze swoich kont promocyjnych na swoje konto bankowe. Cóż, można powiedzieć, że większość bukmacherów to robi – oferuje wiele bonusów – ale z drugiej strony szansa na wygraną jest bardzo mała, ponieważ często w zasadach zawarte są zapisy – gdzie musisz obrócić kilkukrotnie bonusem po bardzo niekorzystnym kursie, aby otrzymać te środki na swoje konto.

Nowy bonus bez depozytu w STS online 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Skup się na obstawianiu zakładów pojedynczych

Jeśli zależy nam na większej szansie na wygraną, warto jest skupić się na singlach. Pamiętaj, jeśli wybierzesz ligę lub mecz sportowy, na który chcesz postawić, warto dokładnie przeanalizować dostępne dane i statystyki. Dobry gracz nie kieruje się emocjami czy sympatią danego klubu, ale nudnymi liczbami, spokojnymi kalkulacjami i sprawdzaniem aktualnego składu drużyny. Każdy ma dostęp do tych informacji i można z nich uzyskać wiele ciekawych spostrzeżeń. Warto przeanalizować ostatni mecz oglądanej drużyny, ponieważ analiza obstawiania zazwyczaj pokazuje szczegóły, które łatwo przeoczyć i mogą mieć wpływ na wynik obstawiania. Wielu początkujących graczy popełnia podstawowy błąd, stawiając zakłady bez żadnej analizy, dlatego też jeśli masz ochotę ograć bukmachera, to musisz się postarać.

Bądź cierpliwy!

Aby regularnie zarabiać pieniądze na zakładach, potrzeba dużo czasu, cierpliwości i dystansu do porażki. Najważniejsze to być ostrożnym, cierpliwym i unikać kierowania się emocjami. Emocje bardzo często powodują, że wydajemy za dużo. Dlatego też najlepiej ustawić sobie miesięczny limit zakładów. Każda aplikacja bukmacherska ma opcję, po wyczerpaniu ustalonej kwoty nie będziemy mogli kontynuować gry.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie odgrywaj się!

Niestety nie wszystkie zakłady można wygrać. Stawianie większej liczby zakładów na wyższe stawki i nadzieja na nadrobienie tych wszystkich pieniędzy to błędne koło, które może wpędzić nas w kłopoty. W końcu buk dokładnie wie, jak wygrać zakład, ale ty za to ciągle odgrywając się, możesz wpaść w uzależnienie od zakładów bukmacherskich. Oczywiście w pewnych sytuacjach można zagwarantować sobie dochód, ale aby to zrobić, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Dlatego jeśli jesteś spokojny i nie emocjonujesz się, możesz zminimalizować straty i zmaksymalizować zyski.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Firmy bukmacherskie

Back to top button