Jakie błędy są popełniane przez bukmacherów?

Niektórym może wydawać się, że osoby odpowiedzialne za wystawianie kursów w bukmacherach internetowych nigdy się nie mylą. Rzeczywistość jest jednak nieco zaskakująca. Nawet najlepszym firmom bukmacherskim przydarzają się bowiem wpadki, na które tylko zawodowi typerzy czyhają. Na jakich konkretnie płaszczyznach bukmacherzy popełniają błędy?

jakie błędy popełniają bukmacherzy
Jakie błędy najczęściej popełniają firmy bukmacherskie?

Często błąd bukmacherów to zbyt wysokie/niskie kursy

Czasami wykwalifikowani gracze, którzy bardzo dobrze znają się na konkretnej dyscyplinie, mogą dostrzec błędy na tym polu. Zbyt wysokie albo zbyt niskie kursy to natomiast szansa, by na tym aspekcie trochę zarobić. Oczywiście, jeśli kursy będą kompletnie pomylone (np. o 180 stopni), to wtedy trzeba liczyć się ze zwrotem. Bukmacherzy internetowi zabezpieczają się na takie właśnie okoliczności. Mogą zatem anulować konkretne kupony nawet po kilkudziesięciu godzinach od rozstrzygnięcia…

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z takiego aspektu. W związku z tym nie powinno się przedwcześnie cieszyć, kiedy ktoś zauważy zupełnie pomylone kursy. W takiej sytuacji najbardziej prawdopodobne jest bowiem to, że będzie zwrot. Czasami jednak zbyt wysokie kursy (albo zbyt niskie) wynikają z nie do końca wystarczającej wiedzy na temat danego wydarzenia sportowego. W takiej sytuacji można wykorzystać te pomyłki i trochę na tym zarobić. Kiedy mają one najczęściej miejsce?

bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Warto wspomnieć, że generalnie osoby odpowiedzialne za wystawianie kursów mylą się relatywnie rzadko, szczególnie w piłce nożnej i na trakie ligi jak La Liga. Jeśli już, to przeważnie w przypadku sportów niszowych. Osoby, które interesują się mało popularnymi sportami mają zatem większe szanse na dostrzeżenie nie do końca dobrze oszacowanych kursów. Bardzo rzadko taka sytuacja występuje zaś w przypadku najbardziej popularnych wydarzeń. Takie eventy cechują się największymi obrotami. Firmy bukmacherskie dokładają zatem wszelkich starań, by tym tematem zajęli się naprawdę dobrej jakości zawodowcy. To rzecz jasna eliminuje potencjalne straty na tej konkretnej płaszczyźnie.

Nieodpowiednie kursy na bardzo zbliżone wydarzenia

Osoby, które obstawiają mecze w internecie i dokładnie przeglądają ofertę danego bukmachera internetowego na konkretne wydarzenia czasami dochodzą do wniosku, że nie wszystko zostało oszacowane odpowiednio… O jakie jednak pomyłki nam chodzi? Weźmy pod lupę np. zakłady 1 HT oraz 1/1. Co oznaczają poszczególne skróty? Jeśli ktoś zdecyduje się grać na 1 HT, to stawia, że gospodarze już do przerwy będą prowadzić minimum jednym trafieniem. Jeśli zaś chce wytypować 1/1, to stawia, że gospodarze będą wygrywać do przerwy i ostatecznie zdobędą komplet punktów.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Czasami kursy bukmacherskie na te dwa wydarzenia są dokładnie takie same. Jest zatem jasne, że w tej konkretnej sytuacji lepiej jest zagrać zakład 1 HT. Wtedy wygrana gospodarzy (do przerwy) zagwarantuje nam pieniądze. Nie będziemy musieli martwic się tym, jak potoczy się konkretne starcie po zmianie stron. Typ 1/1 jest o wiele bardziej ryzykowny. Prowadzenie do przerwy nie gwarantuje nam wygranej na tym zakładzie, ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć po zmianie stron. Jeśli zatem kiedyś zauważysz takie pomyłki buków, to je wykorzystaj.

Pomyłki w czasie rozliczania kuponów

Czasami bukmacherzy w Polsce mylą się w czasie rozliczania kuponów. W tym przypadku błędy można podzielić zasadniczo na dwie grupy. Pierwsza z nich to pomyłki na niekorzyść Klientów. Na szczęście ta sytuacja może być jeszcze odwrócona. Wystarczy tylko zwrócić się do przedstawicieli danego podmiotu hazardowego. Generalnie Dział Obsługi Klientów wykonuje swoje zadania szybko i bardzo precyzyjnie. Możesz być o to spokojny. Jeśli zatem na Twoim kuponie jest błędnie rozliczony mecz, to nie zwlekaj i zwróć się z tym aspektem do fachowców.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czasami sytuacja jest inna. Błędy są na niekorzyść buka internetowego. Zazwyczaj odpowiedzialne za ten aspekt osoby same nanoszą poprawki. W związku z tym trzeba liczyć się z tym, że np. wygrany kupon zostanie w takiej sytuacji anulowany. Z doświadczenia wiemy, że Polskie firmy bukmacherskie dobrze dbają o swoje interesy. Nie można zatem liczyć na to, że taka pomyłka przejdzie bez żadnego echa.

Błędy w trakcie oferowania wydarzeń na żywo

Obecnie coraz więcej typerów chętnie wydaje pieniądze na wydarzenia odbywające się w trybie na żywo. Tam kursy zmieniają się natomiast bardzo szybko. Nie da się ukryć, że w takich okolicznościach jest po prostu zaś o wiele łatwiej o pomyłki. Naszym zdaniem, nie ma sensu grać takich błędnych kursów. Nawet, jeśli je zauważycie. Dlaczego? Bukmacherzy prędzej czy później je poprawiają. To skutkuje rozliczeniem danego zakładu po kursie 1.00. Granie takich pomyłek i liczenie, że nikt się nie domyśli, jest zatem bezcelowe. To tylko strata czasu.

Inna sprawa jest zaś taka, że jeśli gracz błędnie coś wytypuje (w trakcie obstawiania np. wydarzeń na żywo), to raczej nie może liczyć na to, że zakład zostanie anulowany (chyba że błyskawicznie zareaguje, a konkretne wydarzenie nie zostanie rozstrzygnięte). Trzeba być zatem ostrożnym, żeby nie popełnić bardzo kosztownej pomyłki. Bukmacher jest bowiem chroniony przez regulamin. Gracz musi być bardzo uważny, bo nie ma takich narzędzi w rękach.Jakie błędy są popełniane przez bukmacherów?

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button