Podstawowe błędy typerów

Niestety jak wszędzie ludzie mogą popełniać błędy, wkradają się one wszędzie nawet na zakładach bukmacherskich. Właśnie tutaj można je popełnić w znacznej ilości, natomiast my opowiemy wam o paru z ich abyście nie wiedzieli na co uważać. Zapraszamy!

Podstawowe błędy typerów

Typy bukmacherskie z drugiej ręki nie do końca jest dobre

Typy bukmacherskie z drugiej ręki są bardzo złudne. Może wam się wydawać, że jest to bardzo dobry pomysł na obstawianie zakładów bukmacherskich, lecz jest to nie do końca takie proste. Ludzie bądź firmy które takie typy wystawiają nie są do końca szczere w tym co robią, bądź udostępniają je, ale nie mówią ludziom, że są to szacowane typy które nie maja pewności na powodzenie. Często przedstawiają się jako by byli nie wiadomo kim w zakładach bukmacherskich, a tak naprawdę są to ludzie którzy od niedawna zaczęli swoją przygodę z grami losowymi. Z drugiej strony jakby byli tacy pewnie swoich typów to dlaczego by mieli je udostępniać na stronach i internetowych zamiast samemu obstawić na nie grubą kasę i zgarnąć jeszcze większą? Należy na to uważać i podchodzić do takich typów ze szczególną ostrożnością, ponieważ nie wiemy tak naprawdę kto jest autorem danych typów bukmacherskich. W dodatku opinie ludzi na forach bukmacherskich mówią same za siebie ile warte są takie informacje.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Bagatelizowanie zapoznania się z regulaminami

Jest to jeden z najbardziej powszechnych błędów jakie ludzie popełniają i nie mowa tutaj tylko o zakładach bukmacherskich, ale także życiu codziennym, przykładowo przy podpisywaniu umowy itp. Natomiast wróćmy do zakładów. Czytanie regulaminu bonusów jest naprawdę istotne, ponieważ każda promocja czy bonus rządzi się swoimi prawami. Bez zapoznania się z ważnymi punktami bonusów możemy nie wiedzieć w jaki sposób wprowadzić we obrót bonus który nam przypisuje co jest bardzo istotne. Czasami jest tak, że nie opłaca się korzystać z bonusów bukmacherskich, ponieważ należy go czasami obrócić sześciokrotnie po zawyżonych kursach co praktycznie gwarantuje utratę depozytu. Tak samo jest z wypłacaniem go, że aby to zrobić musisz obstawić sześć zakładów pod rząd co może także doprowadzić do utraty depozytu. Koniec końców należy na to uważać, ponieważ niektóre bonusy są bardzo korzystne, a niektóre mogą cię jedynie pogrążyć, dlatego należy czytać regulamin każdego bonusu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Brak wcześniej przygotowanej sumy pieniędzy

Wyznaczona wcześniej suma pieniędzy na zakłady bukmacherskie, powinna być priorytetem. Dzięki niej wiemy ile tak naprawdę możemy wydać na zakłady bukmacherskie. Ten sposób pomaga na niepotrzebnym podbieraniu pieniędzy z budżetu domowego. Można sobie założyć, że z każdej wypłaty około 5% z niej przeznaczymy na zakłady i tej kwoty będziemy się kurczowo trzymali. To od ciebie zależy ile wydasz i w jakim czasie to zrobisz. Należy jedna pamiętać, że w momencie gdy już z tej kwoty zabraknie na gotówki na obstawianie zakładów to najlepiej jest poczekać, aż dostaniemy nowy wpływ i na nowo przeznaczymy 5% z naszej wypłaty na obstawianie u bukmachera. W przeciwnym wypadku ten sposób nie będzie działał.

0 / 5. Ocen: 0

Firmy bukmacherskie

Back to top button