Najlepsze porady dla początkujących graczy na rok 2021

Wielu początkujących myśli, że wystarczy znaleźć buka, postawić zakład i gotowe, już możesz zacząć wygrywać. Niestety, ale tak łatwo nie ma, dlatego też dziś przestawimy ci, co warto wiedzieć, jeśli dopiero zaczynasz bawić się z zakładami bukmacherskimi!

Najlepsze porady dla początkujących graczy na rok 2021

Od czego zacząć?

Wielu bukmacherów oferuje darmowe środki na otwarcie konta właśnie u nich. Jest to bardzo powszechna praktyka u legalnych bukmacherów. Jednak tylko jedno „ale” – zazwyczaj musisz spełnić określone warunki, aby wypłacić całą kwotę na swoje konto główne. Środki, które ,,dostajesz” od bukmachera, trafiają na twoje konto bonusowe, więc nie zdziw się, kiedy po zalogowaniu ich nie zobaczysz. Dlatego przed postawieniem zakładu koniecznie zapoznaj się z regulaminem!

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Nie graj na AKO!

Bez wsparcia jakiejkolwiek analizy i wiedzy, która pomoże Ci określić Twoje szanse na wygraną, lepiej nie obstawiać zakładów AKO. Niestety, ale wielu graczy łapie się na pułapkę zakładów akumulowanych, ponieważ wydaje im się, że w taki sposób mogą łatwo i szybko zarobić. Niestety, ale tak łatwo to nie jest. Pokażemy ci to na przykładzie – wyobraź sobie, że masz pojedynczy zakład – w jego wypadku, zazwyczaj szansa na wygraną to 50%. Teraz do kuponu, dodajesz kolejny zakład, więc szansa na wygraną spada do 25%. Głównym warunkiem wygranej na ako jest to, że wszystkie zakłady zostaną przewidziane prawidłowo, a im więcej zakładów na kuponie – tym mniejsza szansa na to, że wygrasz.

Aplikacje bukmacherskie

Aplikacje bukmacherskie to wygodny sposób na zapewnienie ciągłej kontroli wszystkich typów zakładów. Dzięki nim użytkownicy mogą otrzymywać błyskawiczne informacje o wysłanych kuponach, a także powiadomienia o konkursach czy promocjach organizowanych przez twórcę aplikacji. Niektórzy bukmacherzy mogą zdecydować się na oglądanie meczu w czasie rzeczywistym w swojej aplikacji bukmacherskiej, mogą również korzystać z funkcji śledzenia gry, aby oglądać mecz i przeglądać wszystkie aktywności i statystyki w czasie rzeczywistym.

Wyszukiwarki są również wygodną opcją, a każdy gracz może korzystać z wyszukiwarek w swojej aplikacji. Jednak zwykle tak nie jest, nie wspominając o wadach każdej aplikacji mobilnej do zakładów bukmacherskich, że ze względu na fizyczny rozmiar urządzenia możemy wyświetlić tylko niewielką ilość informacji na ekranie telefonu (lub tabletu), nie wspominając o tym, że musimy wykupić abonament na internet, czy też o tym, że Wi-Fi może oglądać grę w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fora bukmacherskie

Nie da się ukryć, że fora bukmacherskie to świetny sposób na to, aby mieć dojścia do najnowszych informacji ze świata zakładów bukmacherskich. Dodatkowo zadając pytania, masz szansę na uzyskanie odpowiedzi od najlepszych, o ile w ogóle przebywają na takich forach. Warto jest jednak weryfikować wszelkie informacje, które uzyskasz tam, zanim z nich skorzystasz, ponieważ w innym wypadku może okazać się, że popełniasz błąd i twoja analiza będzie źle przygotowana.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Firmy bukmacherskie

Back to top button