Która z młodych firm bukmacherskich jest najbardziej obiecująca?

Która z młodych firm bukmacherskich jest najbardziej obiecująca?

Tak naprawdę rynek firm bukmacherskich rozwija się w bardzo szybkim tempie. Nie może zatem zaskakiwać, że pojawia się coraz więcej nowych firm hazardowych. Jakie z nich są najbardziej perspektywiczne?

Fuksiarz

W tym gronie jest między innymi Fuksiarz. Firma jest obecnie promowana przez Krzysztofa Stanowskiego. To założyciel Weszło i jeden z właścicieli Kanału Sportowego. Co ciekawe, Krzysztof Stanowski po raz pierwszy napisał o Fuksiarzu 1 kwietnia 2021 roku. Wiele osób myślało, że to Prima Aprilis. Szybko jednak zostało to zdementowane. Faktycznie okazało się, że powstała nowa firma hazardowa. Już ma ona zaś wielu zadowolonych graczy. Ta liczba stale rośnie, a Fuksiarz coraz częściej widnieje w rankingach najlepszych bukmacherów. Z czego słynie Fuksiarz? Na pewno jest to ciekawa promocja dotycząca spotkań piłkarskich. Załóżmy, że postawiłeś na gospodarzy po kursie 2.00. Twoja ekipa wyszła na prowadzenie 2:0? W tym momencie, niezależnie od minuty na boiskowym zegarze, zakład jest rozliczony… jako wygrany. To ciekawa opcja. Wszak może zdarzyć się tak, że później gospodarze stracą prowadzenie. Takich przypadków generalnie nie brakuje. Jeśli zaś Twoja ekipa wyjdzie na dwubramkowe prowadzenie, to nie musisz się już niczym przyjmować. Poza tym Fuksiarz jest znany także z oferowanego bonusu na start. To cashback bez końca. Jeśli będziesz grał wydarzenia ze specjalnie przygotowanej oferty, to zawsze możesz liczyć na zwrot środków. Nawet przy dziesiątym, piętnastym zakładzie itp. Maksymalny zwrot (trzeba zagrać minimum 15 zdarzeń na kuponie) to 50%.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Etoto

Jeśli szukasz młodej, obiecującej firmy hazardowej, to na pewno warto zwrócić uwagę szczególnie na Etoto. Czym cechuje się ten bukmacher? To stosunkowo nowy podmiot, który jednak już teraz ma grono zadowolonych Klientów. Raczej nie należy spodziewać się, by ta sprawa mogła ulec zmianie. Wszak Etoto idzie w bardzo dobrym kierunku. Wszystkie działania podejmowane przez tę firmę są bardzo logiczne i przysparzają jej popularności. Generalnie Etoto mocno dba o promowanie swoich usług. Warto wiedzieć, że twarzami tej firmy hazardowej są zaś w tym momencie Michał Pol, Mateusz Borek oraz Tomasz Smokowski. Znani komentatorzy sportowi oraz dziennikarze. Trzeba dodać, że Etoto prężnie rozwija się w social media. Ma coraz więcej Klientów, którzy mogą liczyć na przykład na bardzo dobry bonus na start. Obecnie jest to cashback 50% do 1000 PLN. Jeśli zatem zagrasz kupon na przykład za 200 PLN i okaże się on niestety nietrafiony, to otrzymasz zwrot połowy stawki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

LV BET

W grupie perspektywicznych, obiecujących firm hazardowych na pewno znajduje się także LV BET. Warto zaznaczyć, że jest to podmiot hazardowy promowany przez legendę polskiej piłki, czyli Jakuba Błaszczykowskiego. Nie może dziwić, że LV BET to sponsor między innymi właśnie Wisły Kraków, gdzie obecnie na co dzień występuje popularny Kuba. LV BET to młoda firma, która oferuje hojny bonus na start (3333 PLN w ramach pakietu powitalnego) oraz wiele dyscyplin do obstawiania.

0 / 5. Ocen: 0

Firmy bukmacherskie

Back to top button