Jak opłacić swoje konto bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie to dyscyplina, która cieszy się w chwili obecnej bardzo dużą popularnością. Nie bez powodu – jest to doskonały sposób na zwiększenie swoich dochodów bez wychodzenia z domu. Jak to możliwe? Wszystko to za sprawą legalnych bukmacherów, którzy działają także w internecie. Dzięki nim kupony można wysyłać drogą internetową przez 24 godziny na dobę – zarówno w dzień jak i w nocy. Zapraszamy do lektury poniższego artykułu, w którym opisujemy najważniejsze metody płatności służące do opłacenia konta bukmacherskiego.

płatności bukmacherskie
Jak wpłacić pieniądze do legalnych bukmacherów w Polsce

Ilu jest legalnych bukmacherów w Polsce?

W tej chwili w Polsce w sposób całkowicie legalny funkcjonuje prawie dwudziestu operatorów zakładów wzajemnych. Większość spośród nich świadczy również swoje usługi za pośrednictwem internetu. Dzięki temu bez wychodzenia z domu każdy gracz może wysłać dowolnie wybraną ilość kuponów bukmacherskich. W internecie swoje strony posiadają bukmacherzy tacy jak Betclic, Fortuna, STS, eToto, Totolotek, Milenium.

Należy jednak mieć na uwadze, że są również firmy bukmacherskie, które prowadzą swoje usługi w internecie bez posiadania specjalnej licencji od Ministerstwa Finansów. Jednym z takich bukmacherów jest Superbet – rumuńska firma, która posiada wyłącznie licencję na świadczenie swoich usług poprzez punkty stacjonarne. Należy uważać na to, aby zawsze korzystać wyłącznie z usług polskich legalnych bukmacherów. 

Formy płatności u polskich legalnych bukmacherów online

Istnieje cała masa sposobów na opłacenie swojego konta bukmacherskiego – są bukmacherzy, którzy umożliwiają swoim graczom opłacanie swojego konta na szereg różnorakich sposobów, w tym także i takich cieszących się na ten moment małą popularnością, jak chociażby Blik czy Paysafecard. Teraz opiszemy pokrótce najpopularniejsze metody płatności dostępne u polskich legalnych bukmacherów online. 

Betclic bonus - zakład bez ryzyka 500 PLN
Betclic bonus – zakład bez ryzyka 500 PLN

Płatność kartą kredytową lub debetową, czyli zasil swoje konto bukmacherskie w kilka minut 

Na ten moment największą popularnością cieszy się metoda płatności za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Korzystają z niej równie chętnie zarówno początkujący jak i zaawansowani gracze obstawiający zakłady bukmacherskie. Charakteryzuje ją szereg bardzo istotnych atutów. Pierwszym z nich jest fakt, że płatności za pomocą kart debetowych i kredytowych realizowane są w iście ekspresowy sposób – pieniądze na naszym koncie bukmacherskim pojawiają się maksymalnie kilka minut po sfinalizowaniu transakcji.

Kolejną zaletą metody płatności kartą debetową jest jej wysoki poziom bezpieczeństwa – wysyłając pieniądze w ten sposób nie narażamy się niebezpieczeństwo kradzieży naszych poufnych danych przez osoby do tego nieuprawnione. Kolejnym atutem płatności kartą debetową lub kredytową jest fakt, że jest ona w 100% bezpłatna – zasilając w ten sposób swoje konto u bukmachera nie narażamy się na niebezpieczeństwo utraty dodatkowych pieniędzy z tytułu poniesienia opłat dodatkowych czy prowizji. 

W tej chwili prawie wszyscy polscy legalni bukmacherzy online oferują swoim użytkownikom opłacenie konta bukmacherskiego za pomocą karty debetowej lub kredytowej – nie dotyczy to tylko firm takich jak eToto oraz Milenium. Jakie informacje należy podać przy finalizowaniu transakcji za pomocą karty debetowej bądź kredytowej? Jest to naprawdę bardzo proste i nie powinno sprawiać nikomu jakichkolwiek problemów – w szczególności tym osobom, które w przeszłości realizowały już płatności w różnych sklepach internetowych.

By sfinalizować transakcję za pomocą karty debetowej, musimy zatem podać następujące dane: imię i nazwisko osoby, do której należy dana karta płatnicza, numer tej karty oraz kod CVC. Kod CVC to specjalny, trzycyfrowy kod, który zlokalizowany jest na odwrocie naszego plastikowego dokumentu. Bez niego nie jest możliwe zrealizowanie tego typu transakcji. Gorąco zachęcamy do opłacania swojego konta bukmacherskiego za pomocą płatności kartą debetową lub kredytową!

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button