Jak obstawiać piłkę nożną na zakładach bukmacherskich?

Nie da się ukryć że wiele osób zaczyna swoją karierę typerską właśnie od zakładów na piłkę nożną, ale z drugiej strony mało kto jest w stanie zwyciężyć już na starcie z bukmacherem. Dlatego też dziś przedstawimy ci pewne porady, które warto jest wykorzystać, jeśli chcesz wygrywać z bukmacherem na zakładach bukmacherskich!

Jak obstawiać piłkę nożną na zakładach bukmacherskich?

Zacznij od wybrania bukmachera

Niezaprzeczalnie, aby przyciągnąć nowych graczy, polscy bukmacherzy oferują konkurencyjne kursy na wydarzenia sportowe. Najczęściej to przekłada się tym, że kurs jest wyższy w zależności od zainteresowania danym meczem. Dlatego przed złożeniem swojego kupony powinniśmy sprawdzić oferty wszystkich firm bukmacherskich na rynku – aby uzyskać najwyższe kursy – i uzyskać najlepsze promocje bukmacherskie – takie jak darmowe zakłady bez ryzyka, popularnie zwane cashbackiem.

Warto też założyć konto u innych polskich bukmacherów – (przypominamy, że obecnie na rynku jest 20 bukmacherów), oczywiście ich kursy na zakłady nie są tak dobre, jak nasz pierwszy wybór, ale przynajmniej będziesz miał więcej ofert na swoje ulubione dyscypliny sportowe.

Nowy bonus bez depozytu w STS online 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli chcesz obstawiać piłkę – to pamiętaj!

Nie możesz postawić więcej niż jedną czwartą miesięcznych zarobków na zakładach bukmacherskich. W ten sposób możemy zminimalizować ryzyko dużych strat. Zawsze miej na uwadze to, aby grać w odpowiedni (czyli na spokojnie) sposób – niezależnie od tego, czy uczysz się obstawiać mecze piłkarskie, czy jesteś już doświadczony w tym temacie. W zakładach sportowych bardzo ważne jest zachowanie spokoju, ponieważ emocje nigdy nie są dobrym przewodnikiem, dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę czynniki ryzyka związane z każdym wystawionym przez ciebie kuponem.

Dobierz odpowiedni rodzaj zakładów

Ci, którzy są zainteresowani postawieniem swojego zakładu u bukmachera (i mają trochę doświadczenia i wiedzy w tym jak ograć bukmachera) wiedzą, że lepiej jest obstawiać zakłady pojedyncze. To dobry pomysł, bo choć tego typu zakłady wygrywają mniej niż inne typy bukmacherów, to szansa na wygraną jest większa – może to pozwolić nam od samego początku prześcignąć bukmacherów. Niektórzy nowicjusze niepotrzebnie koncentrują się tylko na kursach, ale oceniają je na podstawie kursów. Sztuczka do wygrywania polega na szukaniu okazji, które po dokładnej analizie wydają się atrakcyjne w stosunku do faktycznej możliwości wydarzenia. Częścią technologii jest śledzenie statystyk dla określonych meczów, drużyn i graczy. Dlatego dla nowych graczy, którzy chcą wejść do świata zakładów piłkarskich, zakłady pojedyncze mogą być najlepszą strategią.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zawsze staraj się zdobywać więcej wiedzy

Jednym z dobrych sposobów na to, aby zdobyć większą ilość wiedzy o zakładach jest korzystanie z for bukmacherskich. Naturalnie nie każda informacja jest odpowiednia, ale większość z nich może przydać ci się w twojej karierze typerskiej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Firmy bukmacherskie

Back to top button