Co można typować w hokeju na lodzie?

Co prawda hokej na lodzie nie może równać się popularnością z wieloma dyscyplinami. Takimi, jak np. piłka nożna oraz skoki narciarskie. Są jednak w naszym kraju gracze, którzy chętnie obstawiają tę właśnie dyscyplinę. Co może być tutaj konkretnie grane? Okazuje się, że opcji jest całe mnóstwo. Legalne firmy hazardowe starają się, aby użytkownicy mieli zatem szerokie pole do manewru w obrębie tej kwestii…

jak obstawiać hokej
Co można obstawiać w zakładach na hokej?

Kto wygra mecz?

Masz szansę zdecydować się np. obstawić, kto wygra konkretny mecz hokejowy. W legalnych firmach hazardowych są różne rozgrywki do typowania. Najpopularniejsza liga to bez wątpienia NHL. Warto od razu wspomnieć, że te rozgrywki są transmitowane przez TVP Sport. Z racji tego, iż mecze odbywają się w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie pory nie są do końca dogodne. Nie brakuje jednak sympatyków, którzy zarywają nockę, aby zobaczyć w akcji najlepsze drużyny oraz zawodników, którzy z krążkiem hokejowym są w stanie zrobić praktycznie wszystko.

Możesz jednak nie tylko oglądać. Swobodnie możesz również typować. Jak analizować takie potyczki? Warto zwracać uwagę na obecną formę. Dobrze jest sprawdzić pozycję w tabeli, chociaż w drugiej kolejności. Aktualna dyspozycja jest bowiem tutaj najważniejsza. Co jeszcze powinno się zweryfikować? Na pewno wszystkie aspekty związane z ewentualnymi absencjami. Tak, aby po prostu dokładnie wiedzieć, kto zagra w Twojej drużynie oraz ekipie rywali.

Ofertę na hokej ma wielu Polskich bukmacherów, między innymi firma bukmacherska STS, która znana jest z tego, że kursy na hokej są wyższe niż w Fortunie czy PZbuk.

bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Triumfator tercji

Mecz hokeja na lodzie składa się z trzech tercji. Każda z nich trwa zaś 20 minut. Ten czas jest oczywiście sumarycznie dłuższy. Po wielu akcjach zegar jest bowiem zatrzymywany. Pomiędzy tercjami są też przerwy. Tak, aby zawodnicy mogli odpocząć, a trenerzy mieli szansę przekazać im cenne uwagi na temat konkretnej konfrontacji. Gracze mogą zaś obstawiać nie tylko triumfatora całego meczu, ale także poszczególnych tercji. Dzięki temu można zarobić naprawdę stosunkowo sporo pieniędzy. Kursy na faworytów – porównując poszczególne tercje, a całe spotkania – są bowiem nieco większe.

Z drugiej strony taka ekipa ma znacznie mniej czasu, aby udowodnić swoją wyższość na hokejowej tafli. Właśnie na takich obiektach są bowiem rozgrywane mecze w obrębie tej dyscypliny. Typując takie wydarzenia trzeba sprawdzić, czy konkretna drużyna od samego początku rusza z impetem na swoich rywali. Warto zweryfikować, jak w poprzednich meczach przedstawiały się konkretne rezultaty uwzględniając tercję pierwszą, drugą oraz trzecią.

Nowy bonus bez depozytu w STS online 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co jeszcze jest w ofercie na hokej?

Osoby, które interesują się hokejem na lodzie mogą również obstawiać rozmaite wydarzenia związane z ilością bramek. W tej dyscyplinie pada ich zaś naprawdę stosunkowo sporo. Na pewno relatywnie więcej niż w piłce nożnej. Trzeba to zatem wziąć pod uwagę.

Warto sprawdzać potencjał konkretnej ekipy pod względem ofensywy oraz tak samo defensywny. Legalne firmy hazardowe dają również możliwość typowania strzelców goli. Szczególnie biorąc pod uwagę ważne spotkania. Opcji zatem nie brakuje.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button