STS – przegląd firmy

STS – przegląd firmy

Trzeba otwarcie przyznać, że STS to zdecydowanie największy bukmacher na terenie kraju. Czy może zatem dziwić, że ta firma hazardowa ma tak wielu zadowolonych Klientów? Oczywiście, że nie. Jeśli masz taką możliwość, to warto dołączyć do tej społeczności. Sprawdź, na co możesz zaś liczyć z tego tytułu!

Co jest oferowane na start?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, co do legalności tego właśnie bukmachera internetowego, to są one nieuzasadnione. Na stronie internetowej tego podmiotu możesz sprawdzić, że działa on zgodnie z postanowieniami Ustawy Hazardowej. Poza tym tej marki próżno np. szukać w rejestrze domen zakazanych itd. Możesz się tam zatem ogólnie bez żadnych obaw zarejestrować. Co jest zaś oferowane dla użytkowników, którzy zdecydują się na ten krok? To między innymi bonus STS bez depozytu. Jakie są tutaj kluczowe zasady? Wystarczy tylko się zarejestrować. Już dzięki temu będziesz miał okazję zgarnąć 25 PLN (w czasie zakładania konta pamiętaj o wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego). Nie ma jednak żadnego problemu, by dodatkowo skorzystać z, mimo wszystko, dużo hojniejszej oferty. Wszak masz okazję wybrać bonus 100% do 1200 PLN. Jakie są zasady? Ta promocja jest zależna od danej kwoty (przez Ciebie wpłaconej). Jeśli zdeponujesz 1000 PLN, to otrzymasz drugie tyle itd. Warunki obrotu bonusem? Na szczęście nie są one zbyt zagmatwane. Musisz zagrać za trzykrotność tego, co zaoferował Ci STS. Poza tym do obrotu są wliczane tylko wygrane kupony z minimalnymi kursami wynoszącymi 1,91.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS oferuje wiele opcji dotyczących sposobu obstawiania

STS to w pełni profesjonalna firma hazardowa. Warto zaznaczyć, że oferowane wydarzenia masz okazję obstawiać minimum na kilka sposobów. Jakie jednak metody są ogólnie najbardziej popularne? Chodzi oczywiście o typowanie przez internet. Dużo osób się na to decyduje. W tym jednak generalnie nie ma nic zaskakującego. W końcu możesz obstawiać w domowym zaciszu. Wygodnie, szybko i zarazem w komfortowych warunkach. Warto dodać, że bardzo popularna ostatnimi czasy staje się także aplikacja mobilna STS. Korzystanie z niej jest darmowe. A będziesz mógł – dzięki niej – typować nawet będąc poza domem albo mieszkaniem. Co jeszcze się w tym momencie liczy? To, że masz okazję grać również w lokalach stacjonarnych. A nie brakuje ich tak naprawdę na obszarze całej Polski. Chcesz sprawdzić, czy udało Ci się wygrać? Zagrałeś np. kupon w lokalu stacjonarnym? Nie wiesz, czy masz znowu po co jechać do tego miejsca? Dowiedz się zatem, jak sprawdzić kupon STS przez internet. A jest to bardzo proste. Wejdź na stronę główną STS. Po prawej stronie znajduje się opcja umożliwiająca zweryfikowanie konkretnego kuponu. Wystarczy tylko wpisać jego numer, by dowiedzieć się, czy warto jechać po odbiór wygranej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Możesz obstawiać przeróżne wydarzenia

STS słynie z bardzo hojnej oferty. W końcu możesz śmiało obstawiać m.in. najbardziej popularne sporty (nie tylko w trybie prematch, ale także live). Oferowane są również np. dyscypliny cieszące się o wiele mniejszym zainteresowaniem. Tak samo, jak wydarzenia rozrywkowe, polityczne itd.

0 / 5. Ocen: 0

Firmy bukmacherskie

Back to top button