Esport w Betfan – jaką ofertę przygotował bukmacher?

A może warto zdecydować się na tego buka? Jest wielu graczy, którzy mają w tym temacie naprawdę twardy orzech do zgryzienia… Jeśli na co dzień interesujesz się e-sportem, to bez wątpienia będziesz tutaj bardzo usatysfakcjonowany. W końcu firma bukmacherska Betfan zapewnia (w tym dziale) rozmaite zakłady do typowania. Co konkretnie jest do gry? Jeśli chcesz się o tym przekonać, to zapraszamy do poniższego poradnika.

Counter Strike w Betfan

Jest to tak naprawdę legendarna gra. Mało który chłopak nigdy w nią nie grał. Ostatnimi czasy e-sport stał się generalnie bardzo popularny. Teraz możesz nie tylko samemu grać, ale także np. oglądać, jak radzą sobie inni. Jest tutaj jeszcze inna opcja. Mianowicie chodzi o to, że możesz obstawiać rozgrywki e-sportowe w firmie bukmacherskiej Betfan. A ten podmiot hazardowy gwarantuje bardzo dużo opcji. Zakłady bukmacherskie betfan na e-sport dotyczą m.in. takiej gry, jak właśnie Counter Strike. Obecnie (stan na 5 maja 2022 roku) masz do wyboru kilkadziesiąt rozmaitych wariantów. A chodzi o zakłady nie tylko podstawowe, ale także poboczne. Jest zatem sporo opcji, co może tylko i wyłącznie cieszyć. Warto zaznaczyć, że w ofercie firmy bukmacherskiej Betfan znajdują się różne ligi. Swobodnie możesz obstawiać wyniki spotkań, czy np. statystyki poszczególnych zawodników.

Jakie inne rozgrywki e-sportowe są bardzo popularne?

Do dyspozycji wszystkich zainteresowanych Klientów są także inne rozgrywki e-sportowe, które cieszą się niemałym zainteresowaniem. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Betfan oferuje do gry np. League of Legends. Możesz tutaj obstawiać m.in. Riot. Nie ma kłopotu, aby zdecydować się również na taką gierkę, jak Dota. Nie brakuje osób, które są jej zapalonymi fanami. W podmiocie hazardowym Betfan możesz obstawiać takie rozgrywki, jak BTS Dota2, Epic, czy ESL. Do wyboru są zakłady krótkoterminowe oraz długoterminowe. Myślisz, że to wszystko? Na szczęście nie! Nieprzypadkowo firma bukmacherska Betfan jest określana jako wyjątkowo hojna na tej płaszczyźnie. Wielu ekspertów uważa, że fani e-sportu powinni zarejestrować się właśnie tutaj. Poza takimi grami, jak Counter Strike, League of Legends, czy Dota masz do wyboru również StarCraft, Rainbow Six, czy Call of Duty.

Czy istotnie warto wybrać podmiot hazardowy Betfan?

Tak. I to nie tylko ze względu na rozgrywki e-sportowe, które są reprezentowane bardzo licznie. Warto podkreślić, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Już od końcówki października 2018 roku. Co więcej, ten nowoczesny podmiot hazardowy udostępnia oferowane na co dzień wydarzenia na dwa sposoby. Wszak możesz typować ze swojego konta bukmacherskiego, lecz nie tylko. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się również na korzystanie z nowoczesnej aplikacji mobilnej. Co jeszcze jest tutaj istotne? Na pewno oferowane na start bonusy. Możesz bowiem zdecydować się np. na cashback do 600 PLN, czy podwojenie drugiej wpłaty. W tym przypadku zainkasujesz nawet 100% do 1000 PLN.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button