Do 50 złotych zwrotu z Bezpieczny Kupon 5+ w LV Bet

Często grasz zakłady akumulowane polując na wysoką wygraną jednak i masz już dość sytuacji, w których cały kupon psuje ci jedna nietrafiona selekcja? Masz dość sytuacji gdzie do zamknięcia wielozdarzeniowego kuponu zostaje już tylko jedno spotkanie i jak na złość kończy się ono porażką a kupon można pisząc kolokwialnie – wyrzucić tym samym do śmieci?

bukmacher lvbet bonus
Darmowe bonusy bukmachera LVbet

LVbet oferuje graczom darmowy bonus

Polski bukmacher LV Bet zdaje się rozumieć powstałe w takich przypadkach rozgoryczenie i chcąc choć po części jemu zaradzić przygotowało specjalną promocję dla swoich graczy o nazwie Bezpieczny Kupon 5+. Jak sama nazwa wskazuje bukmacher oferuje swoim graczom zwrot stawki do kwoty 50 złotych jeśli kupon, który postawili będzie składał się z przynajmniej 5 zdarzeń i jeśli jedno z nich zostanie błędnie wytypowane (pozostałe zdarzenia muszą wejść).

Minimalna stawka jaka uprawnia nas do wzięcia udziału w promocji to 20 złotych, a minimalny kurs całego kuponu (na który przypomnijmy musi składać się przynajmniej 5 zdarzeń) to 3,00. Promocja obowiązuje co tydzień i trwa również przez tydzień (od poniedziałku 00:00 CET do niedzieli 23:59). Zwroty za ubiegły tydzień przyznawane są na konta graczy co poniedziałek do godziny 17:00 i mają one formę bonusu, który należy obrócić trzy razy po kursie wynoszącym nie mniej niż 1,75 zanim będzie możliwa wypłata środków.

Obrotu można dokonać grając dowolne zakłady z oferty bukmachera LV Bet za wyjątkiem sportów wirtualnych, które nie kwalifikują się do wymagań obrotu, na którego wykonanie mamy 30 dni. Promocja godna polecenia jako forma zabezpieczenia strat przy zakładach akumulowanych. Sytuacji gdzie na przeszkodzie do wygranej staje jedno źle wytypowane zdarzenie jest wbrew pozorom dosyć dużo, stąd opcja uzyskania zwrotu do 50 złotych jest na pewno lepsza niż zwyczajne pogodzenie się z porażką, która w takich okolicznościach boli bardziej niż zwykle.

Jeśli więc zakłady akumulowane to coś co często lubimy praktykować licząc aż w końcu uda się ustrzelić tą wysoką wygraną – warto jeden taki akumulator tygodniowo zagrać właśnie w LV Bet, zyskamy w ten sposób drobny margines błędu, którego w normalnych okolicznościach nie mielibyśmy w ogóle.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Polski bukmacher online może oferować dużo więcej niż nielegalni bukmacherzy w Polsce. STS, Fortuna czy Betclic to obecnie najlepsi legalni bukmacherzy online, darmowe promocje i bonusy bez depozytu u tych bukmacherów, kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie

Back to top button